Hilton Moorea Lagoon Resort, Francouzská Polynésie – Moorea

Romantická dovolená plná krásných výhledů

Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort se nachází 20 min. autem z letiště, přímo na krásné bílé pláži. Z několika rozličných kategorií ubytování si zde vybere opravdu každý a v hotelu naleznete i 4 bary a restaurace. Hotel je díky svému umístění ideální destinací pro romantickou dovolenou, k čemuž přispívají i nabízené aktivity v podobě soukromých večeří, výletů do laguny či projížďkách na koňském hřbetu.

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Ostrov Moorea umožňuje mnohem více aktivit, než ostatní ostrovy – můžete vyrazit na místní horu, do hluboké džungle i se potápět u bariérového útesu. Hilton Moorea Lagoon Resort se nachází 20 min. autem z letiště, přímo na krásné bílé pláži, obklopen křišťálově čistou vodou Tichého oceánu.

1032x554 Hilton Moorea Lagoon Resort resort-beach-with-canoe

 

Ubytování

Hilton Moorea Lagoon Resort nabízí svým hostům 2 základní kategorie ubytování, Guest Rooms a Suites. Ty se dále dělí podle umístění, poskytovaného prostoru a zařízení. Párům na romantické dovolené doporučujeme především King Premium Panoramic Overwater Bungalow, který poskytuje ničím nerušený výhled, vlastní vstup do laguny, prostorné ubytování a v mramoru vyvedenou koupelnu. Rodiny s dětmi naopak docení King Garden Pool Bungalow s vlastním malým bazénem, který se nachází uprostřed zahrady a propojením několika těchto bungalovů lze vytvořit perfektní rodinné ubytování.

1032x554 Hilton Moorea Lagoon Resort 109-premium-panoramic-overwater-bedroom-01

 

Restaurace

Nejčastěji zavítáte do restaurace Arii Vahine, která se nachází přímo nad lagunou. Podávají se zde snídaně a večeře formou bufetů, můžete si však vybrat i z nabídky à la carte. Časté jsou i tematické večery. Dále jsou součástí resortu 3 bary s občerstvením. Do Eimeo Baru přijdete ochutnat exotické koktejly, v Rotui Grill & Bar se osvěžíte přímo na pláži a ve večerních hodinách můžete vyrazit i do Toatea Creperie & Bar nejen na vynikající francouzské palačinky.

1032x554 Hilton Moorea Lagoon Resort romantic-beach-dinner-03-stars

 

Aktivity

Nedaleko od hotelu se nachází nádherná vyhlídka Belvedere Point, golfové hřiště a jezdecké centrum. Moorea je mimo jiné perfektní destinací pro potápění, díky svým průzračně modrým lagunám a bohaté mořské fauně. Nedaleko hotelu je také delfinárium. Odpočinout si po dlouhém dni stráveném průzkumem ostrova můžete v Moorea Lagoon Spa. V resortu se také můžete účastnit jedné z mnoha tradičních polynéských aktivit, které se zde pravidelně pořádají.

1032x554 Hilton Moorea Lagoon Resort scrub-pptmlhi

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer