Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Zážitky Romantika a nakupování

Ocean Pavilon splní vaše nejtajnější sny

1450x674 Ocean Pavilon 1

 

Uprostřed blankytně modrého oceánu na vás čeká západ slunce s vynikající večeří. Co bude dál, je jenom na vás.

V resortu Taj Exotica Resort & Spa Maldives je pro vás přichystána romantická večeře bez kompromisů. Lodí vyplujete od břehů ostrova vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon. Se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný. Zažijete maximální spojení s nekonečnými dálkami, majestátností Indického oceánu a vlastní intimitou…

Taj Exotica Resort & Spa Maldives

Taj Exotica Resort & Spa Maldives leží na ostrově Emboodhu Finolhu, přibližně 15 min. plavby lodí z Malé. Resort je ideální pro páry na romantické dovolené, není zde zázemí pro děti. Ubytováni budete v prostorných plážových nebo vodních vilách, z nichž je přímý vstup do laguny. Pro náročnější jsou připraveny velké suity.

Ocean Pavilon 2 AerialShotI3x2

 

 

S hvězdným nebem nad hlavou a stejně nekonečným oceánem pod sebou

Na ostrově se nemusíte o nic starat, od toho jsou tu ostatní. K Ocean Pavilonu vás zaveze butler, kterého můžete mít stále při ruce, nebo ho necháte se vzdálit a čekat na vaše přání. V tom případě vám předá mobilní telefon a vyčká na zavolání. Slunce zapadá za obzor tak intenzivně, že vás pohlcuje každou vteřinou – chce to další champagne. Butler ho ihned přiveze lodí a přidá k němu i lahodnou večeři s kaviárem. Popřeje dobrou chuť, a pokud nechcete být nadále rušeni, znovu se vzdálí na ostrov. Tohle místo je tu zkrátka jen pro vás. A komu by se také chtělo zpátky? Jestli chcete zůstat do rána, znovu zavolejte butlerovi a on vše zařídí. Pak se pohodlně uložte k spánku s hvězdným nebem nad hlavou a stejně nekonečným oceánem pod sebou.

Ocean Pavilon 3 PremiumVillaBathroom3x2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Tipy na další zážitky

Romantické menu v michelinských restauracích

Romantické menu v michelinských restauracích

Usaďte se do soukromého letadla a připravte se na večeři svého života. Za 2 hod. už můžete sedět u stolu restaurace, ve které poznáte význam haute cuisine.

Objevte více
Pět top restaurací v Římě

Pět top restaurací v Římě

Lze vůbec navštívit Řím a přitom nevyzkoušet to nejzajímavější z italské gastronomie? Nikoliv. Tak neváhejte a vyberte si to nejlepší. Buon appetito!

Objevte více
Romantika na Havaji pětkrát jinak

Romantika na Havaji pětkrát jinak

Havajské ostrovy jsou bezpochyby spojované s romantickou dovolenou, nabídnout mohou ale daleko víc než jen krásné pláže a čisté moře.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Náš tým travel designérů vám připraví nezapomenutelnou dovolenou na míru témeř kdekoliv kdekoliv na světě.“

Veronika Robin

Product Manager