Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Zážitky Privátní vily

Ocean Pavilon splní vaše nejtajnější sny

1450x674 Ocean Pavilon 1

 

Uprostřed blankytně modrého oceánu na vás čeká západ slunce s vynikající večeří. Co bude dál, je jenom na vás.

V resortu Taj Exotica Resort & Spa Maldives je pro vás přichystána romantická večeře bez kompromisů. Lodí vyplujete od břehů ostrova vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon. Se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný. Zažijete maximální spojení s nekonečnými dálkami, majestátností Indického oceánu a vlastní intimitou…

Taj Exotica Resort & Spa Maldives

Taj Exotica Resort & Spa Maldives leží na ostrově Emboodhu Finolhu, přibližně 15 min. plavby lodí z Malé. Resort je ideální pro páry na romantické dovolené, není zde zázemí pro děti. Ubytováni budete v prostorných plážových nebo vodních vilách, z nichž je přímý vstup do laguny. Pro náročnější jsou připraveny velké suity.

Ocean Pavilon 2 AerialShotI3x2

 

 

S hvězdným nebem nad hlavou a stejně nekonečným oceánem pod sebou

Na ostrově se nemusíte o nic starat, od toho jsou tu ostatní. K Ocean Pavilonu vás zaveze butler, kterého můžete mít stále při ruce, nebo ho necháte se vzdálit a čekat na vaše přání. V tom případě vám předá mobilní telefon a vyčká na zavolání. Slunce zapadá za obzor tak intenzivně, že vás pohlcuje každou vteřinou – chce to další champagne. Butler ho ihned přiveze lodí a přidá k němu i lahodnou večeři s kaviárem. Popřeje dobrou chuť, a pokud nechcete být nadále rušeni, znovu se vzdálí na ostrov. Tohle místo je tu zkrátka jen pro vás. A komu by se také chtělo zpátky? Jestli chcete zůstat do rána, znovu zavolejte butlerovi a on vše zařídí. Pak se pohodlně uložte k spánku s hvězdným nebem nad hlavou a stejně nekonečným oceánem pod sebou.

Ocean Pavilon 3 PremiumVillaBathroom3x2

 

Tipy na další zážitky

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

Užijte si dovolenou v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou.

Objevte více
Nejlepší resortové vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Privátní ostrovy

Privátní ostrovy

Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Náš tým travel designérů vám připraví nezapomenutelnou dovolenou na míru témeř kdekoliv kdekoliv na světě.“

Veronika Robin

Product Manager