Uprostřed blankytně modrého oceánu na vás čeká západ slunce s vynikající večeří. Co bude dál, je jenom na vás.

V resortu Taj Exotica Resort & Spa Maldives je pro vás přichystána romantická večeře bez kompromisů. Lodí vyplujete od břehů ostrova vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon. Se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný. Zažijete maximální spojení s nekonečnými dálkami, majestátností Indického oceánu a vlastní intimitou…

Taj Exotica Resort & Spa Maldives leží na ostrově Emboodhu Finolhu, přibližně patnáct minut plavby lodí z Malé. Resort je ideální pro páry na romantické dovolené, není zde zázemí pro děti. Ubytováni budete v prostorných plážových nebo vodních vilách, z nichž je přímý vstup do laguny. Pro náročnější jsou připraveny velké suity.

Načítám

Na ostrově se nemusíte o nic starat, od toho jsou tu ostatní. K Ocean Pavilonu vás zaveze butler, kterého můžete mít stále při ruce, nebo ho necháte se vzdálit a čekat na vaše přání. V tom případě vám předá mobilní telefon a vyčká na zavolání. Slunce zapadá za obzor tak intenzivně, že vás pohlcuje každou vteřinou – chce to další champagne. Butler ho ihned přiveze lodí a přidá k němu i lahodnou večeři s kaviárem. Popřeje dobrou chuť, a pokud nechcete být nadále rušeni, znovu se vzdálí na ostrov. Tohle místo je tu zkrátka jen pro vás. A komu by se také chtělo zpátky? Jestli chcete zůstat do rána, znovu zavolejte butlerovi a on vše zařídí. Pak se pohodlně uložte k spánku s hvězdným nebem nad hlavou a stejně nekonečným oceánem pod sebou.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat