Kristýna Kopečková

„Už jste přemýšleli, kam vyrazit na léto? Výtečnou a stále oblíbenější možností je pronajmout si luxusní vilu u moře, která představuje ideální místo pro prázdniny s rodinou i přáteli. Proto jsem se rozhodla doporučit vám pět vil, které zcela předčí vaše očekávání."

Kristýna Kopečková, travel designer

 

Na Azurovém pobřeží, nedaleko filmového svatostánku Cannes, leží Manor House. Prostorná vila o pěti ložnicích připomíná na první pohled malý provensálský hrad. Je postavená z přírodního kamene a poskytuje svým návštěvníkům neopakovatelný výhled na malebný záliv. V elegantní a vkusně vyzdobené vile naleznete plně vybavenou luxusní kuchyni i pracovnu, stejně jako krásný salonek nebo herní místnost. Celkem pojme až deset hostů.

Její součástí jsou spa prostory, v nichž na vás čeká sauna, velké jacuzzi i posilovna a velký bazén, což z vily činí skvělé místo k relaxaci. A pokud se nechcete starat vůbec o nic, můžete mít k dispozici i vlastního kuchaře, který každý den dopraví na váš stůl skutečnou fantazii. Nebo si objednejte osobního maséra. A to vše uprostřed malebných zahrad s rozlehlými terasami. Na prohlídku okolí pak můžete vyrazit čtyřkolkou, lodí, či dokonce helikoptérou. Ze všech vybraných vil se nachází nejdále od moře, zato však nabízí aktivní trávení volného času v okolní přírodě.

Načítám

Villa Oree se nachází uprostřed malebné vísky St-Jean-Cap-Ferrat a k moři je to z ní, co by kamenem dohodil. Osm krásných pokojů pojme až šestnáct hostů, kteří budou mít k dispozici celkem 2 000 m² prostoru. Ve třech patrech, mezi kterými můžete cestovat výtahem, najdete plně vybavenou kuchyni, domácí kino, pracovnu a rozsáhlé společenské prostory.

Jakmile vykročíte ven, rozprostře se před vámi nádvoří, na němž naleznete plavecký bazén s jacuzzi, vedle kterého je otevřená kuchyně, jako dělaná pro večírky u grilu. A pokud budete chtít, o gril, ale nejen o něj, se vám postará profesionální šéfkuchař, přičemž můžete zavítat i do vinného sklípku, který se nachází přímo ve vile.

Načítám

Villa Bara je prostorná vila v andaluském stylu až pro čtrnáct hostů, která se nachází na dohled od přístaviště Puerto José Banús ve Středozemním moři, zhruba 15 minut autem od města Marbella na španělském Costa del Sol. Obklopená tropickou zahradou, poskytuje svým hostům skvělou relaxaci u bazénu a dostatek soukromí, což z ní činí ideální místo pro rodinnou dovolenou. 

Má sedm ložnic, dva prostorné obývací pokoje, vlastní krb a plně vybavenou kuchyni. Jakmile vykročíte na nádvoří, můžete se kochat skvělým výhledem nejen na krásnou fontánu, která je jeho nepřehlédnutelnou dominantou.

Načítám

Perfektní výhled na oceán, šest ložnic pro dvanáct hostů a tři patra plná luxusu. To je Villa Mar Azul, která se nachází pouhých 600 m od pláže v portugalské vísce Salema v oblasti Algarve. Její součástí je bazén, krásný výhled na oceán a moderní interiéry, ve kterých na vás čeká i krbem vybavený obývací pokoj.

Budete-li chtít, můžete vyrazit do centra Salemy a pochutnat si na čerstvě ulovených rybách a plodech moře. Nedaleko vily se navíc nachází proslulý skalnatý útvar vystupující z oceánu Ponta da Piedade, který patří mezi nejčastěji fotografované přírodní úkazy světa. Zkrátka pohoda a nádhera v jednom.

Načítám

Poslední z vil se nachází na řeckém ostrově Mykonos a nabízí svým hostům 5 500 m² místa. Nově postavená Ftelia Boheme pojme až šestnáct hostů v sedmi ložnicích a je vhodná jak pro ty, kteří vyhledávají odpočinek, tak i pro ty, již holdují aktivnímu trávení volného času. Leží jen 500 m od pláže a poskytuje nádherný výhled na Egejské moře.

Najdete tu také velký bazén, dvě venkovní BBQ, sedm venkovních posezení, z nichž tři jsou usazená ve stínu, i přistávací plochu pro vrtulníky. Budete-li chtít, můžete také využít mnoha nadstandardních služeb, například osobního komorníka, masáže, exkurze s průvodcem, šéfkuchaře, a dokonce si můžete půjčit i již zmíněný vrtulník či jachtu.

V případě, že by se vám zalíbila některá ze zmíněných vil, kontaktujte naše travel consultanty a ti vám rádi sdělí další detaily a zprostředkují pohádkovou dovolenou na míru v jedné z nich.

Načítám

Hana Rieplová , travel consultant

Hana Rieplová

travel consultant