Necker Island, Britské panenské ostrovy

Karibský vesmír sira Richarda Bransona

Necker si můžete zamluvit i celý, vily v balijském stylu poskytnou ubytování až pro 48 dospělých a 6 dětí. Hosté mají k dispozici infinity bazény, 2 osvětlené tenisové kurty, pláže pro odpočinek i aktivní vyžití. Večery volají po plážových party pod hvězdami. Necker je svými večírky vyhlášený, vystrojí vám tady oslavu, na kterou nikdo z přítomných nezapomene. Romantické kulisy jsou dokonalé pro konání svateb či zásnub.

O destinaci

Britské Panenské ostrovy (BVI) čítají přes 50 ostrovů, na jihu jejich břehy omývají vody Karibského moře, na severu pak Atlantského oceánu. BVI jsou proslulé hlavně díky svým oslnivým plážím, mnoha nádherným místům pro potápění a šnorchlování a pro vynikající podmínky pro plachtění a jachting.

Ostrov Necker se nachází v North Sound Britských Panenských ostrovů ve východní části Karibského moře, východně od Portorika a Amerických Panenských ostrovů. Ostrov Necker má rozlohu 74 akrů, leží v tyrkysových vodách obklopených korálovými útesy, je lemován nádhernými bílými písečnými plážemi a je domovem té nejúžasnější divoké přírody.

1032x554 Necker Island necker-island-aerial-2-q90

 

Ubytování

Soukromé útočiště na ostrově Necker bylo vytvořeno s ohledem na všechny potřeby hostů. Všechny pokoje se mohou pochlubit neuvěřitelným panoramatickým výhledem na oceán a tropickou přírodu, a přestože žádné dva pokoje nejsou stejné, všechny nabízejí naprosté soukromí, prostornou terasu a některé dokonce vlastní bazén.

1032x554 Necker Island necker-island-bali-beach-2-q90-1

 

Restaurace

Každý prvek vašeho pobytu je přizpůsoben vašim potřebám, a to včetně zážitků z jídla. Šéfkuchaři v  Necker Island vytvářejí lákavá menu z čerstvých a místních surovin, pokud je to možné, a přidávají na váš talíř nádech Karibiku. Vyhlášený plovoucí sushi bar si také nenechte ujít! Stačí jen relaxovat, kochat se výhledem a vychutnávat si každé sousto.

1032x554 Necker Island the-great-house-roof-terrace-dinner-q90

 

Aktivity

Na ostrově Necker najdete nekonečný seznam aktivit, které vás zabaví po celou dobu pobytu, od bílých písečných pláží až po křišťálově čistou vodu. Milovníci pevniny se mohou věnovat všemu od jógy po tenis a milovníci vody se mohou naučit kitesurfing nebo se vydat na závod plachetnic kolem ostrova. A když zapadne slunce... začíná párty.

1032x554 Necker Island necker-island-watersports-kitesurfing-1-q90

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer