Gran Hotel Bristol, Kuba – Havana

Ideální městský hotel pro moderní cestovatele

Gran Hotel Bristol, který byl otevřený v roce 2022, se nachází jen pár kroků od budovy El Capitolio a v docházkové vzdálenosti od nejzajímavějších míst Havany. Výhled na El Capitolio můžete obdivovat ze střechy hotelu, kde najdete střešní bazén. Hotel Gran Bristol, inspirovaný stylem Art Deco 30. let 20. století, je ideálním městským útočištěm pro moderní cestovatele.

O destinaci

Kuba je krásný, naprosto originální ostrov s atmosférou, kterou nenajdete nikde jinde na světě. Havana (La Habana) se řadí k posledním hlavním městům s vlastním, nenapodobitelným rytmem, barvou i chutí.

Gran Hotel Bristol se nachází jen pár kroků od budovy Národního Kapitolu (El Capitolio) a v docházkové vzdálenosti od nejzajímavějších míst a skrytých klenotů La Habany.

1032x554 Gran Hotel Bristol hav2_lobby

 

Ubytování

Každý ze 162 pokojů a apartmánů Gran Hotel Bristol je stylově zařízen světlými barvami, čistými liniemi a moderním nábytkem.

1032x554 Gran Hotel Bristol hav2_lahabanadeluxe_lahabanagrandeluxe_room_2

 

Restaurace

Objevte osobitý a lahodný kulinářský zážitek s bohatým spektrem kuchyní. Začněte den bohatou snídaní v restauraci El Capitolio, relaxujte v lobby baru Pasos Perdidos, pochutnejte si na tapas v restauraci El Damiante nebo si vychutnejte pokrmy světové kuchyně za doprovodu živé hudby v klubu La Muralla. 

1032x554 Gran Hotel Bristol hav2_restaurant_elcapitolio

 

Aktivity

Havana, hlavní město Kuby, se může pochlubit fascinující historií, uměním a architekturou, která okouzlí vaše smysly hned od začátku. Zvuky kytary a tradiční procítěný zpěv se mísí se salsou. Světlé a barevné budovy lemující dlážděné ulice se stařičkými auty. Doporučujeme poznat krásy Havany s průvodcem, který vás seznámí se spoustu zajímavostí a místním životem.

1032x554 Gran Hotel Bristol hav2_pool_2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poleťte s námi do země nádherných pláží, skvělých rumů a temperamentní Havany.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer