Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana, Kuba – Havana

5hvězdičkový luxus uprostřed pulzujícího města

Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana sídlí ve slavné budově se zajímavou historií, má ideální polohu v srdci staré Havany, dechberoucí výhled na město a je obklopen budovami světového dědictví UNESCO.

O destinaci

Kuba je krásný, naprosto originální ostrov s atmosférou, kterou nenajdete nikde jinde na světě. Havana (La Habana) se řadí k posledním hlavním městům s vlastním, nenapodobitelným rytmem, barvou i chutí.

1032x554_Kuba_Havana_Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana_landmark

 

Ubytování

Gran Hotel Manzana Kempinski se skládá z 246 luxusních pokojů, včetně 50 apartmánů, kde si můžete odpočinout po procházce fascinujícím a historickým městem Havana.

1032x554_Kuba_Havana_Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana_presidential_suite_2

 

Restaurace

Autentický kubánský kulinářský zážitek s rozsáhlou ochutnávku místních jídel a chutí si tu užijete ve střešní restauraci San Cristóbal s nádherným panoramatickým výhledem na Havanu. Svůj oblíbený koktejl si můžete vychutnat v baru Constante a kubánský doutník spárovaný s rumem zase v útulném tabákovém salonku Evocación.

1032x554_Kuba_Havana_Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana_san_cristobal_terrace_sunset

 

Aktivity

Spa Albear by Resense na 1000 a s 8 místnostmi pro procedury nabízí relaxační procedury v klidné atmosféře. Masážní zážitky jsou výrazné a uklidňující, stejně jako všechny procedury dostupné v hotelových lázních. Wellness centrum nabízí krytý bazén, finskou saunu, parní lázeň, bazén se studenou vodou a solárium. Fitness centrum je vybaveno nejmodernějšími stroji Technogym a nabízí úžasný výhled na starou Havanu.

1032x554_Kuba_Havana_Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana_spa_albear_2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poleťte s námi do země nádherných pláží, skvělých rumů a temperamentní Havany.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist