Mandapa, A Ritz-Carlton Reserve, Indonésie – Bali

Luxusní dovolená u řeky

Hotel Mandapa, a Ritz-Carlton Reserve, nabízí svým hostům, jak se sluší na jeho název, který v sanskrtu znamená "chrám", luxusní útočiště pro vnitřní objevování a klid. Hotel se nachází v kulturním srdci Bali, v Ubudu, podél něhož klidně plyne řeka Ayung, a nabízí vily a apartmá s komornickými službami, výlety historickým kabrioletem VW po vesnicích, rýžových polích a chrámech a stravování včetně charakteristické restaurace Kubu se středomořsko-evropskou kuchyní a soukromými kokony.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Resort Mandapa, A Ritz-Carlton Reserve se nachází ve vnitrozemí, u města Ubud, které je považováno za místní centrum kultury a umění. Je zasazen do místní přírody a hned u jeho břehů protéká řeka Ayung.

1032x554 Mandapa, A Ritz Carlton Reserve 50583183-Wantilan at Dusk

 

Ubytování

Ubytovat se zde můžete v prostorných přepychových vilách s bazény, ležících uprostřed tropické přírody. Všechny vily a suity mají svého butlera a design v místním stylu. Největší vila Mandapa má 3 ložnice a privátní bazén o velikosti 172 m2, vila samotná má 2001 m2. Výhled budete mít buď na místní dešťový prales, rýžové pole nebo řeku.

1032x554 Mandapa, A Ritz Carlton Reserve Two Bedroom Villa_Bedroom (King)

 

Restaurace

Celkem 5 restaurací a barů bude bojovat o vaše chuťové pohárky. Restaurace Kubu je situovaná hned u řeky a je zde pouze 9 privátních bambusových hnízdeček, které dodají středomořským pokrmům tu nejkrásnější romantickou atmosféru. Místní kuchyni budete moci ochutnat v gurmánské restauraci Sawah Terrace. Pokud máte rádi typický anglický čaj o páté, zajděte do The Library. Nechybí ani bar u bazénu nebo Ambar at Mandapa, odkud je nejlepší výhled na západ slunce.

1032x554 Mandapa, A Ritz Carlton Reserve Sawah Terrace

 

Aktivity

V Mandapa se opravdu klade velký důraz na duševní i tělesný klid a pohodu. Čeká tu na vás centrum jógy, pestré množství procedur vycházejících z tradiční i alternativní medicíny, včetně reiki či akupunktury. Mezi nimi i několik zcela jedinečných a neopakovatelných zážitků, k jejichž pozitivním dopadům na Vaše zdraví budete skeptičtí jen do té doby, než je sami okusíte. Skvělý program je tu připraven i pro ty nejmenší cestovatele.

1032x554 Mandapa, A Ritz Carlton Reserve Mandapa Spa_Treatroom 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer