Maya Ubud Resort & Spa, Indonésie – Bali

Dovolená v tropických zahradách

Maya Ubud Resort & Spa je klidným útočištěm se stovkou vil v tropických zahradách. Jednu stranu 10hektarového pozemku ohraničuje údolí řeky Petan, druhou hranicí jsou rýžová pole Peliatan. Z Ubudu máte možnost vyrazit na množství výletů. Bali, jako jeden ze 17 000 indonéských ostrovů, si zachoval hinduistickou víru a místní obyvatelé jsou milí, usměvaví lidé, kteří se snad ani neumí hádat.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Maya Ubud Resort & Spa se nachází cca 1 hod. autem od mezinárodního letiště Ngurah Rai.

1032x554 Maya Ubud Resort & Spa hjv-full-4

 

Ubytování

V hotelu je připraveno celkem 48 suitů a 60 vil obklopených zelení. Některé z vil mají vlastní vířivku, jiné zase privátní bazén. 2ložnicová vila má až 385 a nejvyšší kategorie Presidential Villa dokonce úctyhodných 950 .

1032x554 Maya Ubud Resort & Spa 20230119-mpv-gallery-full-4

 

Restaurace

Maya Ubud Resort & Spa nabízí stravování ve 4 restauracích a barech. V restauraci Mayasari připravují snídaně formou bufetu a tematické večeře, moderní indonéské pokrmy si vychutnáte v restauraci Rasa Bulan, lehký oběd pro vás připraví v River Café a večer si budete moci užívat mezinárodní a středomořské speciality i cocktaily v Tree Baru.

1032x554 Maya Ubud Resort & Spa 20220425-tree-bar-full-3

 

Aktivity

Kromě léčebných procedur v místním exkluzivním spa nabízí Maya Ubud Resort & Spa také několik bazénů, tenisový kurt, pavilon pro jógu či fitness centrum. Můžete se zde vydat na výlet na kole, do místního divadla nebo třeba sjíždět řeku na raftech. Pokud by vás zajímala i místní kuchyně, můžete se zúčastnit lekce vaření.

1032x554 Maya Ubud Resort & Spa 20220425-fitness-centre-full-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer