Amankila, Indonésie – Bali

Ukrytý klenot ostrova Bali

Samotné slovo znamená “klidný kopec“ a i takový je resort Amankila. Patří mezi nejlepší na ostrově, a to jak svými službami, tak lokalitou, kde se nachází. Leží u privátní pláže s tzv. černým pískem a je velmi klidný. Dá se říci, že je ukrytým klenotem ostrova Bali.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Amankila se nachází na východě ostrova asi 2 
až 2,5 hod. jízdy autem z letiště Denpasar.

1032x554 Amankila Amankila, Indonesia - Property, Drone Shot 4-2

 

Ubytování

V hotelu se můžete ubytovat pouze v suitech, které jsou postaveny na svahu a nabízejí krásný výhled na moře. Největší z nich je Amankila Suite, který má 660 a celkem 2 ložnice, privátní bazén a velkou terasu. K dispozici je také služba butlera.

1032x554 Amankila Aman_Amankila_Gallery_13

 

Restaurace

Pochutnávat si na dobrém jídle během svého pobytu budete celkem v 5 restauracích a barech. Indonéskou a mezinárodní kuchyni ochutnáte v The Restaurant a v The Terrace, privátní večeři v malé skupince si budete moci užít v Harves Table a lehké snacky a dobré drinky v The Bar. U pláže je také k dispozici Beach Club, kde si dáte dobrý brunch, oběd nebo odpolední čaj či svačinu.

1032x554 Amankila Aman_Amankila_Gallery_21

 

Aktivity

V hotelu nechybí nabídka exkurzí a výletů, vodní sporty a wellness centrum plné různých druhů procedur včetně lekcí jógy. Resort je vhodný pro milovníky potápění a šnorchlování právě díky své pozici, kdy se v jeho okolí nachází spousta míst ideálních k potápění včetně korálových útesů.

1032x554 Amankila Aman_Amankila_Gallery_26

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer