Viceroy Bali, Indonésie – Bali

Klidné útočiště v ráji

Viceroy Bali je odlehlé útočiště pro všechny romantiky, dobrodruhy a objevitele. Je místem, kde se čas zpomalí a kde se naprosto spojíte s okolní přírodou. To, co hotel odlišuje od ostatních, je úroveň servisu a smysl pro detail. S více než 170 zaměstnanci na pouhých 40 vil bude pobyt opravdu přizpůsoben vašim potřebám.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Viceroy Bali je umístěn kousek od Ubudu, kam také poskytuje zdarma odvoz pro všechny své hosty. Z mezinárodního letiště Ngurah Rai je to cca hodinu autem.

1032x554 Viceroy Bali bali-luxury-villas-viceroy-outdoor

 

Ubytování

Všech 40 vilek ve Viceroy Bali má vlastní vyhřívaný bazén. Některé z nich jsou perfektně přizpůsobeny pro potřeby párů na romantické dovolené, jiné zase pro rodiny s dětmi. Nechybí ani místní design 
a doplňky společně s výhledem do zeleně. Ze své terasy tak budete moci nejen pozorovat, ale také poslouchat a cítit okolní život přírody. Nejvyšší kategorií ubytování je Viceroy Villa s velkou terasou 
a 2 ložnicemi.

1032x554 Viceroy Bali viceroy-bali-pool-suite-villa-bedroom

 

Restaurace

Cascades Bali Restaurant má skvělou atmosféru pro romantickou večeři ve dvou. S výhledem na okolní džungli budou jednotlivé chody chutnat ještě o to víc. Pokud byste dostali chuť na něco více sofistikovaného, vyzkoušejte Aperitif Restaurant & Bar s degustačním menu.

1032x554 Viceroy Bali aperitif-restaurant-interior

 

Aktivity

Klidná atmosféra resortu Viceroy Bali a okolí plné zvuků přírody přímo vybízí k odpočinku těla i duše. Zajděte do místního spa a užijte si procedury a masáže naplno. Pokud máte špatný pocit z nabývajících kil po vydatných večeřích, můžete zajít do posilovny nebo na lekci jógy. Společně se pak můžete vydat na výlet na kole, trekking podél rýžových políček při východu slunce nebo zkusit lekci vaření. Viceroy Bali má připraveno mnoho výletů a exkurzí, takže se tu rozhodně nudit nebudete.

1032x554 Viceroy Bali Lembah-Spa-treatment-room

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader