Four Seasons Resort at Sayan, Indonésie – Bali

Blíže k srdci a duši Bali

Four Seasons Resort at Sayan umístěný ve svěžím údolí řeky Ayung byl zvolen jako nejlepší horský resort v Indonésii podle Travel + Leisure za rok 2022 a je připraven vás přivést blíže k srdci a duši Bali, a to prostřednictvím místně inspirovaným zážitků a své architektuře.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Four Seasons Resort Bali at Sayan se nachází pouhých 15 min. od uměleckého a energického centra Bali Ubud, schovaný v idylické části ostrova podél řeky Ayung.

1032x554 Four Seasons Resort At Sayan UBU_620_original

 

Ubytování

Rozlehlá apartmá s odděleným spacím a obývacím prostorem jsou ideální pro rodinnou dovolenou nebo romantická útočiště pro páry. Se soukromými bazény a prostornými balkony nebo terasami na nejlepších místech v resortu jsou v nabídce velkolepé vily ve stylu soukromých domů, ideální pro rodinné pobyty nebo dovolené s přáteli.

1032x554 Four Seasons Resort At Sayan UBU_272_original

 

Restaurace

Oblíbená jídla z celého indonéského souostroví si můžete vychutnat v restauraci Ayung Terrace společně s výhledem do korun stromů, moderní grilované menu nabízí restaurace Riverside u bazénu na břehu řeky, lehké občerstvení si můžete dopřát v Jati Baru a v Chef’s Table at Sokasi si můžete vychutnat vůně balijské kuchyně, a přitom sledovat její přípravu. Samozřejmostí resortu je i nabídka stolování v soukromí vaší vily.

1032x554 Four Seasons Resort At Sayan UBU_806_original

 

Aktivity

V samotném resortu se můžete vydat na dobrodružství v tropické enklávě kouzelných lesů, pulzujících rýžových polí, klikatých říčních cest a zahrad. Lázně Sacred River Spa, ponořené do svěží zeleně džungle v údolí řeky Ayung, představují klidné a pečující prostředí s hlubokým zaměřením. Duchovní praktiky a rituály vyvažují a obnovují jemné vnitřní energie, spojují tělo, mysl a ducha. Součástí resortu je i posilovna, ve které si můžete zacvičit kdykoliv.

1032x554 Four Seasons Resort At Sayan UBU_993_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist