Capella Ubud, Bali, Indonésie – Bali

Luxusní kemp na Bali

Jedinečný luxusní kemp Capella Ubud je zasazený v srdci zelených lesů a postaven naprosto v souladu s okolní přírodou. Architekt Bill Bensley se nechal inspirovat evropskými osadníky z 19. století a navrhl Capella Ubud jako poctu jejich dobrodružství.

No.7 Best Hotel In the World
No.3 Best Resort in Asia
Travel + Leisure World’s Best Awards 2022

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Capella Ubud se nachází kousek od rušného Ubudu a cca hodinu jízdy z mezinárodního letiště.

1032x554 Capella Ubud, Bali capella_ubud-accommodation-The-Lodge-Deck-03

 

Ubytování

V resortu je celkem 22 luxusních stanů s 1 ložnicí a 1 2ložnicový lodge s privátním bazénem. Jednotlivé stany mají různé styly – celkem je zde 5 možností: Keliki Valley, River, Rainforest, Terrace a The Lodge. Všechny kategorie jsou jedinečné a mají k dispozici privátní bazén.

1032x554 Capella Ubud, Bali Capella_Ubud_One_Bedroom_Keliki_Valley_Tent1

 

Restaurace

Během dovolené si budete moc vybírat až ze 3 restauracích a barech přímo v resortu, pokud se vám nebude chtít zrovna vyrazit na jídlo do nedalekého Ubudu. V hlavní restauraci Mads Lange se servírují pokrmy především z místních čerstvých surovin. Api Jiwa je asijské barbeque ve velmi intimní atmosféře s pouze pár místy k sezení. Campfire je místo ideální na letní kino a popcorn. Nechybí ani bar u bazénu nebo třeba vlastní zahrada Keliki, kam si můžete zajít například pro bylinky.

1032x554 Capella Ubud, Bali Capella_Ubud_Bali_Api_Jiwa_s

 

Aktivity

Ikdyž se jedná o tvz. Glamping, tak tu rozhodně nechybí spa plné různých procedur a masáží. Ty si ale můžete užít i v soukromí vlastního stanu. Nachází se zde také malé fitness a pořádají se lekce jógy či pilates. Můžete se přidat i k boot campu, projížďce na kole nebo túře po okolní džungli. Pobyt v Capelle Ubud bude určitě nezapomenutelným zážitkem a příběhem, o kterém budete rádi vyprávět.

1032x554 Capella Ubud, Bali Cakra-Healing-Resize

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager