Six Senses Uluwatu, Indonésie – Bali

Luxusní pobyt s výhledem na Indický oceán

Uluwatu je místo, kde se staletá tradice a úcta mísí s krásnými plážemi, lákavými místy pro surfování a eklektickou wellness a jídelní scénou. Prostředí tohoto krásného resortu inspirovaného balijskými ostrovy je úchvatné, s dramatickými výhledy na Indický oceán z vrcholu vápencových útesů a nepřetržitým výhledem na oceán ze všech stran letoviska. Resort Six Senses Uluwatu nabízí panoramatický výhled na Indický oceán ze všech kategorií pokojů, relaxaci v Six Senses Spa s integrovaným wellness, klimatizovaným pavilonem jógy, podmanivými relaxačními zónami a nejmodernějším fitness zařízením, pestré možnosti stravování a nekonečné bazény s dechberoucím výhledem na oceán.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Six Senses Uluwatu se nachází v Pecatu, v nejjižnějším cípu Bali, které je domovem Pura Uluwatu, posvátného chrámu Uluwatu,  45 min. jízdy autem od mezinárodního letiště Gusti Ngurah Rai.

1032x554 Six Senses Uluwatu uluwatu-bali-aerial-view-1

 

Ubytování

Přirozená vegetace a svěží terénní úpravy poskytují pocit soukromí a ústraní mezi vilami. Ze všech aspektů resortu, ať už jde o apartmá a vily nebo restaurace, si užijte klid s ničím nerušeným výhledem na Indický oceán. Six Senses Uluwatu nabízí ubytování ve 28 nebeských apartmá a penthousech, 62 vilách s 1 ložnicí a 7 vil se 2 ložnicemi. Vrchol luxusního ubytování tu představují The Retreat, soukromá nemovitost o rozloze 3626 m², a Presidential Villa o rozloze 1530 m².

1032x554 Six Senses Uluwatu uluwatu-bali-cliff-villa-one-bedroom-5

 

Restaurace

Resort nabízí širokou škálu kuchyní, a to od místní balijské po mezinárodní. Přístup značky Six Senses k jídlu a pití, Eat With Six Senses, zajišťuje, že si hosté mohou užít svoji dovolenou s vědomím, že standardně jedí kvalitní jídlo, a to prostřednictvím čistších a zdravějších surovin, které jsou získávány zodpovědně a připravovány promyšleně.

1032x554 Six Senses Uluwatu uluwatu-bali-maguro-gumkam

 

Aktivity

Six Senses Uluwatu nabízí řadu zážitků v resortu i mimo něj. Těšit se můžete na prohlídky chrámu, fitness lekce, skupinové aktivity a wellness, exkurze za poznáním místní oblasti, pěší turistiku, surfování a potápění, kulinářské kurzy, výlety helikoptérou či lodní výlety a exkurze na míru. Six Senses Wellness poskytuje tradiční balijské lázeňské masáže s moderním nádechem spolu s důkladnějšími wellness programy zaměřenými na očistu, spánek nebo fitness.

1032x554 Six Senses Uluwatu uluwatu-bali-hot-tub_at_six_senses_spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Matěj Polák

Private Travel Designer