Four Seasons Resort At Jimbaran Bay, Indonésie – Bali

Dovolená na pláži balijské vesnice

Spojte se s magickou energií a jemnou přírodou Bali. Vily Four Seasons Resort At Jimbaran Bay se nacházejí v klidné zátoce podél tří kilometrů písku a připomínají autentickou balijskou vesnici. Díky nezapomenutelným výhledům a oroginální umělecké nabídce Four Seasons Resort At Jimbaran Bay se tu hlouběji seznámíte s úchvatnou krajinou a nenapodobitelnou kulturou ostrova.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Four Seasons Resort at Jimbaran Bay se nachází na klidné, 4,8 km dlouhé písčité pláži jen 20 min. od letiště v Denpasaru a cca 45 min. od nočního života v Seminyaku. Pokud byste chtěli mít příjezd do resortu opravdu jedinečný, můžete zkombinovat pobyt se sesterským hotelem Four Seasons v Ubudu a na raftech po místní řece doplout až sem.

1032x554 Four Seasons Resort At Jimbaran Bay BAL_2008_original-1

 

Ubytování

V resortu se nachází pouze 10 vil a 4 rezidence, takže soukromí tu budete mít opravdu zaručeno. Vily mají od 1 po celkem 3 ložnice a největší z rezidencí má dokonce až 4 ložnice. Všechny mají vlastní privátní bazén a díky tomu, že jsou postaveny na svahu, také zaručený výhled na celý záliv.

1032x554 Four Seasons Resort At Jimbaran Bay -1

 

Restaurace

Během pobytu se budete moci stravovat ve 4 restauracích. Moderní barbecue založené na místním tradičním jimbaranském především s mořským plody budete moci vyzkoušet v restauraci Sundara. Novější restaurace Taman Wantilan nabízí chutě Asie a západu, kdy můžete pozorovat kuchaře přímo při práci v tzv. open show kitchen. Street food, poke nebo tzv. budha bowls budete moci ochutnat v mezinárodní Alu. Samozřejmě nemůže chybět ani místní kuchyně v restauraci Jala.

1032x554 Four Seasons Resort At Jimbaran Bay BAL_1894_original

 

Aktivity

Kromě odpočinku v luxusním wellness budete moci zažít spoustu aktivit od sportovních po ty kulturní a zážitkové. Hotel má také vlastní beach club přímo na pláži. Zde si můžete například zasurfovat nebo užít masáž přímo na pláži. Nechybí ani fitness a lekce jógy, kuchařská akademie, malování, velká nabídka exkurzí či zábavný program pro děti v dětském klubu.

1032x554 Four Seasons Resort At Jimbaran Bay BAL_1953_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager