The Mulia, Indonésie – Bali, Nusa Dua

Exkluzivní luxusní resort na Nusa Dua

Hotel The Mulia se nachází u jedné z nejlepších pláží na Bali, Nusa Dua. Celý komplex je tvořen třemi různými resorty, které dle úrovně nabízejí ubytování v hotelových pokojích, plážových suitech nebo vilách. Celý resort je postaven a veden v duchu místní kultury, architektury a života, proto pokud toužíte poznat to pravé z Bali, bude pro vás ideálním místem k pobytu.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Hotel The Mulia se nachází u jedné z nejlepších pláží na Bali, Nusa Dua. The Mulia je od letiště Ngurah Rai vzdálený pouhých cca 25 min. autem.

1032x554 The Mulia the_mulia987

 

Ubytování

Přímo v části resortu The Mulia se nachází pouze suity, ke kterým patří spoustu privilegií. Můžete mít suite situovaný do zahrady nebo přímo na pláž. Na výběr máte z celkem 3 různých kategorií: The Baron Suite, The Earl Suite a nebo 2ložnicový The Marquess Suite.

1032x554 The Mulia accommodations-nusa-dua-18

 

Restaurace

V hotelu naleznete celkem 9 restaurací a barů nabízejících kuchyně celého světa. V restauraci Soleil ochutnáte středomořskou kuchyni, restaurace Table8 se specializuje na čínskou kuchyni, japonskou kuchyni si užijete v restauraci Edogin a pokud dostanete chuť na nějaký francouzský dezert, určitě zavítáte do cukrárny Mulia Deli. Nechybí zde ani skvělé bary a lounge jako například Sky bar s krásným výhledem na moře. 

1032x554 The Mulia the_mulia436

 

Aktivity

Pokud rádi trávíte na své dovolené alespoň trochu času sportem, oceníte místní fitness, tenisové kurty a širokou nabídku aktivit od pilates, jógy a meditace přes různé moderní skupinové cvičení 
po zumbu, aquafit a vodní sporty. Pokud naopak při dovolené pouze relaxujete své tělo i mysl, bude pro vás ideální místní spa nabízející spoustu druhů wellness procedur, masáží a zábalů, díky čemuž nebudete chtít, aby vaše dovolená někdy skončila.

1032x554 The Mulia bali-activities-90

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer