Bali

Zážitky Dovolená na pláži
Bali je nádhernou exotickou destinací a z každé exotické země má kousek, pravou džungli i nádherné pláže.

Ostrov klidu, humoru a tance

Na ostrově Bali zažijete maximální spojení s Indickým oceánem. Je jedním ze sedmnácti tisíc indonéských ostrovů a v jinak muslimském státě si udržel hinduistickou víru. Náboženství se prolíná celým ostrovem, kde je více chrámů a svatyní než obytných domů, a místní považují bohy a démony za přirozené obyvatele Bali. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé. Bali je také ostrovem tance.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Hlavní plodinou ostrova je rýže, pěstuje se zde hned pět druhů.

1032x553_Fidži_shutterstock_622118105-1

 

 

Gastronomie

Kuchyně Bali kombinuje v domácích podmínkách hlavně rýži s drůbežím nebo vepřovým masem a kokosovým mlékem.

1032x554_Bali_shutterstock_490476157

 

Podobné zážitky

Cestujte do Myconian Collection s námi

Cestujte do Myconian Collection s námi

Vydejte se na hvězdný Mykonos. Tento věhlasný hotelový řetězec zde provozuje 11 předních luxusních hotelů a resortů v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

Objevte více
Oblíbené destinace

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Objevte Sardinii, perlu Středomoří

Objevte Sardinii, perlu Středomoří

Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže, hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety a nádherné počasí a teplé moře i v září.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali, to jsou také oceánské vlny vhodné k surfování. Užijí si je začátečníci i pokročilí. Další možností, jak splynout s Indickým oceánem, je šnorchlování. Vyzkoušejte ho v severní části ostrova, kde se můžete potopit nejen ke korálovým zahradám, ale také k vrakům amerických a japonských lodí. Velkým zážitkem je ponor k podvodnímu chrámu v zálivu Pemuteran, kde v hloubce až 30 metrů pokrývá podmořská flóra sousoší Buddhy a mytologických postav z historie ostrova. Bali je zkrátka krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist