Bali

Zážitky Od každého trochu
Bali je nádhernou exotickou destinací a z každé exotické země má kousek, pravou džungli i nádherné pláže.

Ostrov klidu, humoru a tance

Na ostrově Bali zažijete maximální spojení s Indickým oceánem. Je jedním ze sedmnácti tisíc indonéských ostrovů a v jinak muslimském státě si udržel hinduistickou víru. Náboženství se prolíná celým ostrovem, kde je více chrámů a svatyní než obytných domů, a místní považují bohy a démony za přirozené obyvatele Bali. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé. Bali je také ostrovem tance.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Hlavní plodinou ostrova je rýže, pěstuje se zde hned pět druhů.

1032x553_Fidži_shutterstock_622118105-1

 

 

Gastronomie

Kuchyně Bali kombinuje v domácích podmínkách hlavně rýži s drůbežím nebo vepřovým masem a kokosovým mlékem.

1032x554_Bali_shutterstock_490476157

 

Podobné zážitky

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

Návštěva Dubaje je povinností pro každého, kdo si umí užít luxusní cestování. Město, které se topí v bohatství, nabízí nezapomenutelné zážitky při romantickém výletu i rodinné dovolené.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali, to jsou také oceánské vlny vhodné k surfování. Užijí si je začátečníci i pokročilí. Další možností, jak splynout s Indickým oceánem, je šnorchlování. Vyzkoušejte ho v severní části ostrova, kde se můžete potopit nejen ke korálovým zahradám, ale také k vrakům amerických a japonských lodí. Velkým zážitkem je ponor k podvodnímu chrámu v zálivu Pemuteran, kde v hloubce až 30 metrů pokrývá podmořská flóra sousoší Buddhy a mytologických postav z historie ostrova. Bali je zkrátka krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér