Bali

Zážitky Od každého trochu
Bali je nádhernou exotickou destinací a z každé exotické země má kousek, pravou džungli i nádherné pláže.

Ostrov klidu, humoru a tance

Na ostrově Bali zažijete maximální spojení s Indickým oceánem. Je jedním ze sedmnácti tisíc indonéských ostrovů a v jinak muslimském státě si udržel hinduistickou víru. Náboženství se prolíná celým ostrovem, kde je více chrámů a svatyní než obytných domů, a místní považují bohy a démony za přirozené obyvatele Bali. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé. Bali je také ostrovem tance.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Hlavní plodinou ostrova je rýže, pěstuje se zde hned pět druhů.

1032x553_Fidži_shutterstock_622118105-1

 

 

Gastronomie

Kuchyně Bali kombinuje v domácích podmínkách hlavně rýži s drůbežím nebo vepřovým masem a kokosovým mlékem.

1032x554_Bali_shutterstock_490476157

 

Podobné zážitky

Prodloužený víkend u italských jezer

Prodloužený víkend u italských jezer

Objevte okolí italských jezer a staňte se na chvíli místním aristokratem. Třeba Villa d'Este z 16. století je považována za jeden z nejlepších hotelů světa.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Nejlepší moře Evropy

Nejlepší moře Evropy

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali, to jsou také oceánské vlny vhodné k surfování. Užijí si je začátečníci i pokročilí. Další možností, jak splynout s Indickým oceánem, je šnorchlování. Vyzkoušejte ho v severní části ostrova, kde se můžete potopit nejen ke korálovým zahradám, ale také k vrakům amerických a japonských lodí. Velkým zážitkem je ponor k podvodnímu chrámu v zálivu Pemuteran, kde v hloubce až 30 metrů pokrývá podmořská flóra sousoší Buddhy a mytologických postav z historie ostrova. Bali je zkrátka krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér