Bali

Od každého trochu
Bali je nádhernou exotickou destinací a z každé exotické země má kousek, pravou džungli i nádherné pláže.

Bali, ostrov klidu, humoru a tance

Na ostrově Bali zažijete maximální spojení s Indickým oceánem. Je jedním ze sedmnácti tisíc indonéských ostrovů a v jinak muslimském státě si udržel hinduistickou víru. Náboženství se prolíná celým ostrovem, kde je více chrámů a svatyní než obytných domů, a místní považují bohy a démony za přirozené obyvatele Bali. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé. Bali je také ostrovem tance.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Hlavní plodinou ostrova je rýže, pěstuje se zde hned pět druhů.

1032x553_Fidži_shutterstock_622118105-1

 

 

Gastronomie

Kuchyně Bali kombinuje v domácích podmínkách hlavně rýži s drůbežím nebo vepřovým masem a kokosovým mlékem.

1032x554_Bali_shutterstock_490476157

 

Podobné zážitky

Poznejte Karibik z luxusní výletní lodi

Poznejte Karibik z luxusní výletní lodi

Užijte si opalování na Grenadinách, vydejte se na rafting do Dominikánské republiky, prozkoumejte deštné pralesy v Kostarice i mayské ruiny v Mexiku. Vše díky plovoucímu luxusnímu hotelu Silversea.

Objevte více
Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

S námi ji díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu než Phileas Fogg. Například soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny.

Objevte více
Dubaj

Dubaj

Ležet na pláži, nakupovat, odpočívat, ochutnávat špičkovou gastronomii z celého světa, oddávat se kultuře, objevovat poušť, hrát golf, sázet na koně i lyžovat. Dubaj vyjde vstříc každému milovníku luxusu a pohodlí.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali, to jsou také oceánské vlny vhodné k surfování. Užijí si je začátečníci i pokročilí. Další možností, jak splynout s Indickým oceánem, je šnorchlování. Vyzkoušejte ho v severní části ostrova, kde se můžete potopit nejen ke korálovým zahradám, ale také k vrakům amerických a japonských lodí. Velkým zážitkem je ponor k podvodnímu chrámu v zálivu Pemuteran, kde v hloubce až 30 metrů pokrývá podmořská flóra sousoší Buddhy a mytologických postav z historie ostrova. Bali je zkrátka krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem.“

Kateřina Ulmanová

Travel Designer