The St. Regis Bali Resort, Indonésie – Bali

Luxusní letovisko na pláži Nusa Dua

V resortu The St. Regis Bali je hrdě oslavována krása, kreativita a spiritualita ostrova. Prostorné pokoje, apartmá a vily poskytují výhled do zahrady, na bazén nebo na pláž a ubytování ve vilách a rezidencích nabízí i přímý vstup na pláž. Pobyt zde je spojen i s vyhlášenými kulinářskými nabídkami. O každou vaši potřebu se postará 24hodinová služba komorníka.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

The St. Regis Bali Resort se nachází na klidné a velkolepé pláži Nusa Dua se zlatým pískem, cca 30 min. autem z mezinárodního letiště Ngurah Rai.

1032x554 St Regis Nusa Dua dpsxr-aerial-view-2860-hor-clsc

 

Ubytování

Každý typ ubytování v The St. Regis Bali Resort poskytuje vkusné interiéry, které spojují evropskou eleganci s krásným balijským řemeslem. Luxus světa nádherného bydlení poskytují vily s vlastním bazénem a altánem. Některé vily se mohou chlubit přímým přístupem na nedotčenou pláž nebo do rozsáhlé laguny.

1032x554 St Regis Nusa Dua dpsxr-strand-residence-livingroom-2871-hor-clsc

 

Restaurace

The St. Regis Bali Resort má 6 jedinečných restaurací a barů a nabízí řadu exkluzivních kulinářských zážitků. Nejlepší balijské snídaně, nedělní brunch a večeře formou bufetu se podávají v Boneka, Kayuputi má výhled na Indický oceán a nabízí nepřekonatelný víkendový brunch spolu se sofistikovanými panasijskými pokrmy k obědu a večeři, balijské stolování v Dulangu je inspirováno zvyky ostrovů a v neformální Gourmand Deli servírují oblíbená mezinárodní jídla. King Cole Bar je místem pro klasický odpolední čaj a místní originální koktejl Bali Mary. Vista Bar u bazénu má výhledem na pláž Nusa Dua a třpytící se moře.

1032x554 St Regis Nusa Dua dpsxr-kayuputi-creation-4247-hor-clsc

 

Aktivity

The St. Regis Bali Resort se nachází v blízkosti pláže Nusa Dua, kulturního centra Ubud a kongresového centra Bali Nusa Dua, a je tak ideálním místem, kde můžete zažít vše, co tato oblast nabízí. Můžete tu vyzkoušet i řadu vodních sportů, navštívit některý z 10 000 posvátných hinduistických chrámů a vystoupat na vznešené vrcholy Gunung Agung. V lázních Iridium nabízejí odborní terapeuti uvolňující masáže a ošetření obličeje. Tento luxusní hotel se výborně postará i o rodiny – Dětské vzdělávací centrum nabízí zábavné a vzdělávací programy, které zahrnují vše od umění a hudby po vaření, jógu a ochranu přírody.

1032x554 St Regis Nusa Dua dpsxr-spa-treatment-0807-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“