Alila Villas Uluwatu, Indonésie – Bali

Hluboký klid přírody

Alila Villas Uluwatu se nachází na jedné z nejvyšších rovin v Indonésii a vdechuje duši Bali do každého aspektu svých nemovitostí. Ubytování v soukromých vilách poskytuje promyšlený, současný design, je zde kladen důraz na udržitelnost, klid a maximální soukromí. Šéfkuchaři tu připravují řadu indonéských a mezinárodních jídel připravených ze sezónních a bio produktů.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Alila Villas Uluwatu stojí na dramatických útesech s výhledem na Indický oceán v prostředí, které působí, jako byste byli na okraji světa.

1032x554 Alila Villas Uluwatu uluwatu-gallery3-1024x587

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v některé z vil s 1, 2 nebo 3 ložnicemi. Největší vilou je Vila Cliff Edge o rozloze 3000 m², má 3 ložnice a ubytuje 6 dospělých, je navržená v souladu s okolím a klade důraz na udržitelnost životního prostředí s použitím recyklovaných a místních materiálů včetně jedinečných střech z lávových kamenů pro absorbování tepla a bambusových stropů pro lepší proudění vzduchu.

1032x554 Alila Villas Uluwatu hillsidevilla-hero-desktop

 

Restaurace

S místními šéfkuchaři v čele jsou menu ukázkou umění gastronomie. Každý talíř je příležitostí ochutnat bohaté kulinářské dědictví Bali nabité znalostmi a odborností jeho autorů. Kuchaři v Alila Villas Uluwatu nabízejí řadu indonéských a mezinárodních jídel připravených ze sezónních a bio produktů v 5 restauracích a barech.

1032x554 Alila Villas Uluwatu uluwatu-gallery31-1024x818

 

Aktivity

Spa Alila využívá tradiční přístup a zapojuje místní lázeňské terapeuty, aby sdíleli účinné a uklidňující terapie s hosty v klidném a moderním prostředí. Svoji rovnováhu můžete najít pomocí jógy na paddleboardu či na lekcích letecké jógy. Resort také nabízí řadu programů, díky kterým se budete moct ponořit se do původního životního stylu Bali. Na kurzech např. můžete odhalit tajemství balijské kuchyně či starověkých balijských rituálů krásy nebo se naučit elegantní pohyby balijského tance za zvuků rytmické melodie hudby Tembang.

1032x554 Alila Villas Uluwatu uluwatu-moments-indigenousbalilifestyle-desktop-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager