Bvlgari Resort Uluwatu, Indonésie – Bali

Druhý, ale stejně brilantní

Bulgari Resort Bali je druhým z brilantní řady hotelů a resortů postavených na prestižních místech po celém světě. Každý má být intimním místem elegance a potěšení, glamour zážitku a dokonalosti. Bulgari Resort Bali, kde se snoubí vytříbený současný design a tradiční balijská architektura, poskytuje bezvadné standardy služeb, jídlo vzácné a neobvyklé kvality – to vše prodchnuté osobitostí a náladou italského ducha.

O destinaci

Ostrov sopečného původu má díky příznivým klimatickým podmínkám rozmanitou faunu a flóru. Většinu Bali pokrývá prales, kam si místní chodí pro citrónovou trávu, chilli papričky nebo čerstvé lusky vanilky. Klidné životní rozpoložení obyvatel a jejich výborný smysl pro humor jsou pro návštěvníky nakažlivé.

Bulgari Resort Bali je umístěný na odlehlé náhorní plošině poblíž Uluwatu, na jižním cípu poloostrova Jimbaran.

1032x554 Bvlgari Resort Uluwatu 23jcr_content

 

Ubytování

Každá z 59 vil ve velikostech 300 až 500 m² je zasazena do zdí z vulkanického kamene a poskytuje maximální pohodlí a soukromí, nadrozměrnou koupelnu a obývací prostor a luxusní ložnici. Disponuje také venkovní terasou, zahradou a bazénem. Nejluxusnější vilou je The Bulagri Villa o rozloze 1300 m². Má 2 ložnice, obývací pokoj, jídelnu, zábavní místnost, lázeňskou místnost, 20metrový bazén a samostatnou kuchyň.

1032x554 Bvlgari Resort Uluwatu 6jcr_content

 

Restaurace

Bulgari Resort Bali má 3 restaurace. Sangkar prezentuje současnou indonéskou, asijskou a mezinárodní kuchyni a je otevřena pro snídaně, obědy a večeře při sofistikované neformální atmosféře. Il Ristorante podává tradiční a moderní kreativní italskou kuchyni a je otevřena pouze na večeře. La Spiaggia nabízí útulnou a intimní restauraci a bar, kde si hosté užijí ty nejlepší čerstvé grilované mořské plody na Bali. Velkolepý, ale příjemný prostor baru The Bar podává vína a koktejly s předkrmy inspirované klasickými italskými chutěmi.

1032x554 Bvlgari Resort Uluwatu 21jcr_content

 

Aktivity

V samém srdci Bulgari Resort Bali se nachází The Spa, holistické léčebné centrum, spojující dohromady terapeutické tradiční indonéské masáže a současné moderní lázeňské techniky. V 8 léčebných místnostech s výhledem na Indický oceán a lázeňské zahrady, s bazénky a možností venkovní relaxace se vám dostane i řada jedinečných lázeňských rituálů.

1032x554 Bvlgari Resort Uluwatu 31jcr_content

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Bali je krásnou exotickou destinací, kam přijedete za poznáním i odpočinkem. S výběrem ubytování vám samozřejmě a rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader