Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara, Spojené arabské emiráty – Abú Dhabí

Ultimátní luxus uprostřed pouště

Na okraji Abú Dhabí se rozkládá největší písečná poušť na světě - Empty Quarter. Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara vystupuje z ohnivě zbarvených dun jako přelud a zve své hosty k dobrodružství v tom nejluxusnějším stylu. Najdete tu 140 pokojů, 14 apartmánů a 53 vil s bazénem, nepřeberné množství pouštních dobrodružství i marocké hammam a speciální pouštní lázeňské rituály.

O destinaci

Pouštní město Abú Dhabí je hlavním a po Dubaji druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů. Abú Dhabí je úchvatným místem na mapě světa, které zaujme svou jedinečností, bohatstvím kultury a působivou krásou. Budete-li mít tu možnost, určitě se vypravte na místa, kde se starý svět setkává s novým, kde se prolíná tradice s modernou, kde se poušť stýká s oceánem. Abú Dhabí je místem kontrastů a paradoxů, ale je to právě tahle jedinečná směs, která mu dodává neopakovatelný charakter.

Odlehlá oáza Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara se nachází v poušti, cca 90 min. od Abú Dhabí.

1032x554 Anantara Qasr al Sarab 1920x1080---resort-qas

 

Ubytování

V pevnosti s věžičkami, nádvořími a fontánami se nacházejí prostorné pokoje a apartmá, zatímco vily s bazénem stojí samostatně a hledí k západu slunce. Royal Pavilion Villas patří k nejlepším pětihvězdičkovým hotelům v Abú Dhabí a nachází se půl kilometru od resortu.

1032x554 Anantara Qasr al Sarab qasr_al_sarab_desert_resort_by_anantara_guest_room_two_bedroom_villa_livingroom

 

Restaurace

Navzdory odlehlé poloze je stolování v Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara kosmopolitní záležitostí, avšak s výjimečnou kulisou. Stravujte se u bazénu nebo v poušti a vychutnávejte si nádherné západy slunce ze střešního salonku. Budete-li se v resortu chtít jen najíst, rádi vám zde zařídíme rezervaci, která je pro nehotelové hosty nutností.

1032x554 Anantara Qasr al Sarab qasr_al_sarab_desert_resort_by_anantara_restaurants_al_falaj_dinner_setup_desert

 

Aktivity

Po dobrodružstvích a pouštních aktivitách najdete v Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara léčivou oázu ukrytou mezi dunami. Nechte se unést esencí lázní Anantara Spa, které kombinují prostředky Blízkého východu, thajské zkušenosti a rozsáhlou nabídku Biologique Recherche, aby hýčkaly vaši mysl, tělo i ducha. Vychutnejte si wellness přístup Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara navržený na míru vašim osobním životním situacím s naší IV terapií.

1032x554 Anantara Qasr al Sarab qasr_al_sarab_desert_resort_by_anantara_recreation_activities_dune_bashing_car_front

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme. Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer