Atlantis The Palm, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Neskutečná zábava pro děti a odpočinek pro rodiče

Rozlehlá budova, připomínající sultánský palác, skrývá 1539 pokojů a suit různých kategorií. Resort láká zejména rodiny s dětmi, pro které je připravena spousta zajímavých atrakcí, nejen ve vodním parku Aquaventure. V budově se nachází také obří akvárium The Lost Chambers. Za prosklenou stěnou mohou návštěvníci hotelu pozorovat žraloky, mořské koníky, ale také piraně. V resortu Atlantis The Palm naleznete 20 restaurací a barů s kuchyněmi na světové úrovni, každá z nich nabízí jedinečnou atmosféru a dechberoucí výhled.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Resort Atlantis The Palm se nachází na samotném vrcholku uměle vytvořeného dubajského poloostrova The Palm.

1032x554 Atlantis The Palm shutterstock_1079852141

 

Ubytování

Jednotlivé kategorie pokojů a suit se nacházejí v různých částech hotelu. Všechny pokoje jsou přitom stejně velké a obdobně vybavené, odlišují se svou polohou. Základní kategorie pokojů – Deluxe – se nachází od 2. do 6. patra, z pokojů je částečný výhled na Arabské moře a poloostrov The Palm. Lepší výhled na moře mají pokoje kategorie Ocean. Pokoje Palm Beach Deluxe jsou orientovány na opačnou stranu a nabízejí výhled na panorama Dubaje a umělý poloostrov ve tvaru palmy. Více luxusu a prostoru skýtají suity, které se nacházejí v atraktivnějších částech hotelu, například v nepřehlédnutelných věžích této ikonické budovy. Ubytovat se můžete i v pokoji pod hladinou moře.

1032x554 Atlantis The Palm underwatersuite-interior-underwatersuitebedroom

 

Restaurace

Atlantis The Palm je rušné místo, kam turisté často zavítají jen kvůli návštěvě některé z gurmánských restaurací, případně některého baru. Najdete jich zde celkem 20, jednu z nich vlastní mistr sushi Nobuyuki Matsuhisa. V restauraci Ossiano si můžete vychutnat rybí speciality a zároveň pozorovat ryby v obřím akváriu. Hosté zde mají nepřeberný výběr možností, kde se stravovat, všude přitom narazí na výborný servis a okouzlující atmosféru. Setkají se zde jak s bufety, tak i jídly à la carte, pro děti je obvykle připravené speciální menu.

1032x554 Atlantis The Palm nobu-food-tacosselection

 

Aktivity

Součástí hotelu je vodní park Aquaventure, v němž je spousta skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí pro děti i dospělé. Tento park je největší na Středním východě, hoteloví hosté do něj mají vstup zdarma. Skvělé zážitky přinášejí i pouhé procházky po hotelu, během nichž můžete z chodeb pozorovat mořský život v akváriu The Lost Chambers. Za masáží či některou z nabízených terapií můžete vyrazit do ShuiQi Spa. Pro hosty jsou na dlouhé pláži připravena lehátka se slunečníky. Během pobytu se můžete vydat na některou z exkurzí a objevovat místní kulturu a taje vyprahlé pouště. Hotel nabízí široké zázemí pro sportovní i kulturní vyžití, a to pro hosty všech věkových skupin.

1032x554 Atlantis The Palm Shuiqi-Interior-TreatmentRoomLight

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader