Jumeirah Mina A'Salam, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Butikové ubytování kousek od pláže

Hotel v butikovém arabském stylu Madinat Jumeirah Mina A'Salam je součástí komplexu Madinat Jumeirah Resort, v rámci kterého budete mít k dispozici více než 50 restaurací a barů, dětský klub Sinbad, divadlo a spoustu dalšího. V rámci ubytování v tomto hotelu budete moci též zdarma navštívit vodní park Wild Wadi, ke kterému hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu. Kyvadlovou dopravou se dostanete také například k Burj Khalifě nebo do centra Dubaje

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Jumeirah Mina A'Salam je umístěn na jedné z nejprestižnějších oblastí Dubaje Jumeirah, která nabízí krásnou privátní pláž a skvělý servis zejména pro rodiny s dětmi. Od mezinárodního letiště v Dubaji je hotel vzdálen pouhých 23 km.

1032x554 Jumeirah Mina ASalam jumeirah-mina-asalam-exterior

 

Ubytování

Hotelové pokoje jsou v tradičním arabském stylu s moderními prvky. Některé kategorie nabízejí výhled na lagunu, jiné zase na moře. Mezi největší kategorie ubytován patří 2ložnicový Presidential Suite a Royal Suite. Mezi různými částmi hotelu se můžete dopravovat lagunou za využití místních lodiček.

1032x554 Jumeirah Mina ASalam mas-bb

 

Restaurace

Jumeirah Mina A Salam je součástí komplexu Madinat Jumeirah Resort, v rámci kterého budete mít k dispozici více než 50 restaurací a barů. Budete tak moci ochutnávat různé kuchyně světa a dát si na co si zrovna vzpomenete od středomořské kuchyně, po místní speciality, asijské chutě apod. 

1032x554 Jumeirah Mina ASalam galleryjumeirahminaasalambahribarclassiccocktail7

 

Aktivity

To, že se zde během svého pobytu s dětmi nebudete nudit, zařídí zejména široký výběr aktivit od dětského klubu, vodních sportů a dětských bazénků až po exkurze a rehabilitační centrum pro želvy. V resortu nechybí ani wellness, fitness a tradiční souk. 

1032x554 Jumeirah Mina ASalam treatment

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist