Palazzo Versace Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Dubajský hotel Donatelly Versace

Pokud jste příznivci opulentního Versace stylu, pak byste měli vědět, že dubajský hotel Palazzo Versace Dubai zosobňuje jeho lesk v nejvyšší možné míře. Hotel vzdálený patnáct minut od letiště připomíná majestátní italský palác z 16. století s decentními prvky arabské architektury. Uvnitř se nachází 215 pokojů, suite a 169 rezidencí, kde každý kus látky i nábytku nese exkluzivní pečeť Versace. Pokud byste se nemohli ikonické medúzy nabažit, můžete i do Austrálie, kde se nachází také jeden z Versace hotelů.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Hotel Palazzo Versace Dubai se nachází na nábřeží Jaddaf Waterfront, necelých 15 min. od mezinárodního letiště v Dubaji a 8 min. od Burdž Chalífy a centra Dubaje. Při příjezdu vás přivítá nápadný design ikonické Medúzy a řecké výzdoby "Pietra di Fiume". Při procházce veřejnými prostory pětihvězdičkového hotelu objevíte několik exkluzivních designů a tkanin od Versaceho, zatímco bazény s lagunou a jezírka s odrazem doplňují klid svěžích zahrad, které hotel obklopují.

1032x554 Palazzo Versace Dubai hotel-exterior-day-shot-high

 

Ubytování

Každý z 215 luxusních pokojů a apartmá tohoto hotelu, které se vyznačují klasickým italským designem, odráží pravou podstatu značky Versace. Luxus zde spočívá v materiálu, v parketové podlaze, plátně z propracovaných bílých a krémových boiserií a pastelové paletě hedvábného nábytku. Pokoje a apartmá hotelu Palazzo Versace jsou zařízeny kolekcí Versace Home Collection, která se vyznačuje povznášejícími barvami tyrkysové, modré, béžové, zlaté a lososové. Pokoje a apartmá jsou prosvětleny spoustou přirozeného světla a ze soukromého balkonu nebo terasy se můžete kochat klidným výhledem na Dubai Creek nebo nábřeží Jaddaf Waterfront. Koupelny jsou vybaveny ručně vyráběnými mozaikovými a carrarskými mramorovými obklady, které poskytují rovnováhu mezi detaily a jednoduchostí. Palazzo Versace Dubai má 150 pokojů, 65 apartmá a  169 rezidencí, kde každý kus látky i nábytku nese exkluzivní pečeť Versace.

1032x554 Palazzo Versace Dubai imperial-suite-bedroom-2-low-res

 

Restaurace

V Palazzo Versace Dubai se zaměřujeme na kurátorské stolování, kde každé místo vzdává hold Versaceho charakteristickým dílům. Prozkoumejte 9 nádherně kontrastních restaurací a barů s tématikou Versace, které zdobí tento luxusní hotel, a vychutnejte si stolování pod širým nebem s výhledem na okolní zátoku Dubai Creek.

1032x554 Palazzo Versace Dubai la-vita

 

Aktivity

The SPA se nachází v přízemí západního křídla Palazzo Versace Dubai a nabízí 7 léčebných místností, lázeňské apartmá, nehtové studio a 2 marocké hammamy. Dámská i pánská relaxační zóna mají bazény s ponorem, parní lázně a sauny. Pro lázně Versace je typická plocha wellness o rozloze téměř 1000 m². Jeho mramorové podlahy Granito Nero Assoluto ladí s šedou mozaikou Degrade a stěnami z bílého březového dřeva s perleťovými detaily. Ponorné bazény jsou vyvedeny v zářivě tyrkysové mozaice. Motivy výzdoby patří mořskému světu: rohoviny prokládané drobnými mušlemi a zdobené kudrlinky.

1032x554 Palazzo Versace Dubai the-spa-couch

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader