One&Only Royal Mirage, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Atmosféra arabského ráje

Všechny budovy a pokoje vycházejí z arabské estetiky, na každém kroku přitom narazíte na luxusní cenné látky či zlato. Každá část resortu nabízí profesionální služby a skvělé podmínky pro relaxaci, odlišují se však mírou luxusu a svým charakterem. Ubytujte se u šejka v paláci a užijte si atmosféru arabského ráje.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

One&Only Royal Mirage patří mezi nejrozlehlejší resorty v Dubaji. Nachází se na kilometr dlouhé pláži nedaleko poloostrova Palm Jumeirah a dělí se na tři části – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa.

1032x554 One&Only Royal Mirage OO_RoyalMirage_Exteriors_Palace_MainEntrance_1131_MASTER_Small

 

Ubytování

The Palace je největší a hlavní částí hotelu. Naleznete zde 147 moderně vybavených pokojů kategorie Superior Deluxe, které poskytují dostatečný komfort rodinám s malým dítětem. Obdobně jsou vybaveny i pokoje ve variantě Gold Club. Nacházejí se na samostatném patře a jejich hosté mají přístup do exkluzivního klubu. V části Arabian Court naleznete podobné pokoje jako v The Palace. Znatelný rozdíl je však ve velikosti suit, které zde mají oddělenou jídelnu. Nejklidnější a nejkomfortnější ubytování je v Residence & Spa, jsou zde 2 privátní restaurace a bazén určený výhradně návštěvníkům Residence & Spa.

1032x554 One&Only Royal Mirage oo_royal_mirage_residence_and_spa_beach_garden_villa_master_bedroom_2_details_28_9_2017

 

Restaurace

Restaurace jsou rovnoměrně rozmístěny po celém resortu, v každé části hotelu jich je několik. Pro dopravu mezi nimi můžete využít buggy service. V Arabian Court jsou 3 restaurace s evropskou, asijskou a indickou kuchyní. Za zdmi The Palace naleznete 4 restaurace nabízející gastronomické prožitky inspirované recepty středomořské, marocké a mezinárodní kuchyně. Elegantní a vzdušná restaurace The Dining Room náleží k The Residence. V restauracích je během večeří vyžadováno elegantní oblečení.

1032x554 One&Only Royal Mirage OO_RoyalMirage_FB_Jetty_Bar_Cocktails_3310_MASTER_Small

 

Aktivity

U hotelu je kilometr dlouhá pláž se slunečníky a lehátky. Každá z hotelových částí má pak vlastní bazén. Odpočinek a zdravotní terapii nabízejí hotelové lázně The Givenchy. One&Only Royal Mirage myslí i na děti, pro které jsou připraveny dva dětské kluby KidsOnly. Přímo v areálu mají hosté možnost si zahrát tenis nebo navštívit fitness centrum. Hotel má v nabídce také pestrou paletu exkurzí do nedaleké pouště či po dubajských zajímavostech. V blízkosti resortu se nachází řada zajímavých míst, golfová hřiště a arabská tržiště.

1032x554 One&Only Royal Mirage OO_RoyalMirage_Wellness_Spa_Hammam_Pool_1483_MASTER_Small

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist