One&Only The Palm, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Jedinečné chvíle klidu a vynikající servis

Na rozdíl od mnoha dalších resortů v Dubaji připomínají jeho nízké budovy spíš rezidenční styl ubytování. Je klidnou oázou, ze které je krásný výhled na dubajské panorama mrakodrapů. Díky výtečným službám a kompletnímu zázemí uspokojí jak páry, tak rodiny s dětmi. Nabídku 3 hotelových restaurací doplňuje přístup k partnerskému resortu Royal Mirage, kam se pohodlně dostanete na palubě motorového člunu. Tam na vás čeká bohatý výběr exkurzí a aktivit.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Hotel One&Only The Palm se nachází na dubajském poloostrově ve tvaru palmy, v naprostém ústraní nejexkluzivnějšího letoviska Palm Island.

1032x554 One&Only The Palm OO_ThePalm_Beach_Wide_View_LS_1124_MASTER_Small

 

Ubytování

Při výběru ubytování v One&Only The Palm můžete volit pokoje a suity v hlavní hotelové budově Manor House nebo v menších budovách, postavených v maurském a andaluském stylu. Větší a klidnější pokoje a suity jsou mimo hlavní budovu, některé suity mají vlastní terasu se zahradou a bazénem. Nejnáročnějším klientům jsou k dispozici 4 jedinečné vily s celkovou plochou 325 m² a vlastním bazénem. Mají 2 ložnice a soukromé venkovní prostory ve stínu tropické zahrady.

1032x554 One&Only The Palm OO_ThePalm_Accommodation_MansionPalmJnrSuitePool_BedroomView_2054_MASTER_Small

 

Restaurace

V resortu One&Only The Palm jsou 3 stylové a elegantní restaurace, které vede držitel 8 michelinských hvězd Yannick Alléno. V hlavní restauraci ZEST podávají snídaně, obědy a večeře a pokrmy vycházejí z chutí asijské, západní i středovýchodní kuchyně. Restaurace 101 podává lehké tapas a středomořskou kuchyni. STAY servíruje gurmánské zážitky s vlastním konceptem stolování, je otevřena pouze během večeří a nabízí skvělou atmosféru pro speciální okamžiky. Hosté mohou dále navštívit některou z restaurací partnerského resortu One&Only Royal Mirage.

1032x554 One&Only The Palm OO_ThePalm_FB_Chef_Yannick_ZestLiveKitchen_0397_LS_MASTER_Small

 

Aktivity

Resort se nachází přímo na pláži a hosté se mohou opalovat také u bazénu, který je vhodný i pro rodiny s dětmi. Pro ty je připraven dětský klub KidsOnly s bohatým zábavním programem. K relaxaci jsou určeny hotelové lázně One&Only Private s 8 masážními místnostmi a bohatým výběrem procedur. Ve fitness naleznete plavecký bazén a sportovní náčiní. V areálu resortu je také tenisový kurt. Pro další aktivity mohou hosté využít zázemí partnerského resortu One&Only Royal Mirage, kam je ochotně dopraví vodní taxi.

1032x554 One&Only The Palm OO_ThePalm_Wellness_Spa_OrientalSuite_Main_0888_MASTER_Small

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader