Bvlgari Resort Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Třpytivý klenot ve středomořském stylu

Výhodou Bvlgari Resort Dubai je především to, že zde panuje atmosféra a klid resortu u moře, nicméně od ruchu velkoměsta je to jen pár minut. Najdete zde až 101 moderních pokojů a 20 vil. Hotel byl otevřen koncem roku 2017 a rozhodně patří mezi nejluxusnější možnosti ubytování v Dubaji

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Resort Bvlgari Dubai se nachází na pobřeží Dubaje na umělém ostrově propojeném dlouhým mostem s luxusní čtvrtí Jumeirah. Z letiště sem pojedete autem cca 20 min.

1032x554 Bvlgari Resort Dubai dxbbg-view-9439-hor-clsc

 

Ubytování

V hotelu je celkem 101 moderních pokojů a 20 vil. Už i základní kategorie ubytování, pokoj typu Superior, má vlastní balkón. Skvělým benefitem jsou velká okna od podlahy až ke stropu, díky kterým budou mít hosté vždy dostatek světla a krásný výhled. Vily mají od 1 až po maximálně 3 ložnice. Nejvyšší kategorie The Bvlgari Villa nabízí prostor až 540 . K dispozici zde budete mít privátní bazén, kuchyň, room service 24/7 a naprosté soukromí. 

1032x554 Bvlgari Resort Dubai dxbbg-suite-8870-hor-clsc

 

Restaurace

V hotelu je k dispozici až 6 restaurací a barů. Il Ristorante nabízí italskou kuchyni, Hoseki zase japonské speciality, La Spiaggia španělské tapas a v Yacht Clubu si pochutnáte na mořských plodech. Nechybí ani mezinárodní kuchyně v restauraci Il Cafe.

1032x554 Bvlgari Resort Dubai dxbbg-counter-8842-hor-clsc

 

Aktivity

Přes den můžete odpočívat u velkého venkovního mozaikového bazénu či na soukromé pláži, kde se nachází i exkluzivní plážový klub s veškerým servisem. Pokud jste milovníci lodí, určitě vás potěší místní privátní přístav až pro 50 jachet a jediný Bvlgari Yacht Club na světě. Samozřejmostí je také luxusní Bvlgari Spa a fitness centrum. Zde si budete moci užívat například ajurvédu, body scrub a body wrap, párové masáže a další procedury. Najdete zde také bazén, páru a saunu či tradiční hammam. Děti se tu budou cítit jako VIP, mohou si vybrat dokonce za 2 dětských klubů s vlastním dětským bazénem – jeden přímo v plážovém klubu a druhý v Yacht Clubu. 

1032x554 Bvlgari Resort Dubai dxbbg-spa-8866-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Veronika Robin

Product Manager