Burj Al Arab Jumeirah, Spojené Arabské Emiráty – Dubaj

Dubajský klenot, který stanovil novou úroveň luxusního ubytování

Budova svým tvarem připomíná napnutou plachtu typických arabských plachetnic a je jednou z nejobdivovanějších staveb světa. Veškeré hotelové prostory, restaurace a suity jsou navrženy tak, aby hostům poskytly nezapomenutelný zážitek a dokonalé pohodlí. Všudypřítomný luxus ve spojení se špičkovou úrovní služeb a osobním přístupem ke každému klientovi činí z hotelu Burj Al Arab Jumeirah místo, na které do konce života nezapomenete. 

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Burj Al Arab Jumeirah se nachází na umělém ostrově vzdáleném necelých 300 m od pobřeží.

1032x554 Burj Al Arab shutterstock_1431750602 (1) 2

 

Ubytování

V každém podlaží je recepce s komorníkem, který pečuje o všechny hosty v daném patře. Všechny suity jsou 2patrové, přičemž ložnice je v horním patře a dole se nachází obývací pokoj a pracovní stůl s telefonem, faxem, tiskárnou a laptopem, který je hostům volně k dispozici. Suity jsou velmi prostorné, mají vlastní bar a jídelnu. Největším zážitkem je suita Panoramic. Apartmá je po celém obvodu prosklené, takže se hosté mohou kochat krásným výhledem na panorama Dubaje.

1032x554 Burj Al Arab jcom_hero_imageburj-al-arab-jumeirah--sky-one-bedroom-suite-living-room1

 

Restaurace

Každá z hotelových restaurací je jedinečná, všechny však mají jedno společné – špičkový servis a delikátní pokrmy. Restaurace Al Mahara se specializuje na mořské plody a nachází se pod hladinou moře. Al Muntaha se nachází 200 m nad zemí a její součástí je Skyview Bar se širokou nabídkou koktejlů. Restauraci Al Iwan naleznete v atriu a spolu s arabskými specialitami si tu vychutnáte i pohled na 42metrovou fontánu. V japonské restauraci Junsui připravují pokrmy přímo před vámi. U venkovního bazénu je restaurace Bab Al Yam, jejíž specialitou je evropská kuchyně okořeněná blízkovýchodními chutěmi. Na pláži je Majlis Al Bahar, se kterou se můžete vydat na cestu po Středomoří.

1032x554 Burj Al Arab mediumresolution150dpiscape-food-menu-4_landscape

 

Aktivity

V přízemí resortu se nachází velký bazén, u kterého je bar s nabídkou osvěžujících nápojů. Hosté Burj Al Arab Jumeirah mají zdarma vstup do vodního parku Wild Wadi. Hotel má vlastní, plně vybavenou privátní pláž, kde se můžete věnovat pestré nabídce vodních sportů. V samém srdci Burj Al Arab Jumeirah se skrývají hotelové spa Assawan. Najdete je v 18. podlaží, společně s fitness centrem a squashovými kurty.

1032x554 Burj Al Arab burj-al-arab-jumeirah-terrace-drone-6-4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Private Travel Designer