The St. Regis Saadiyat Island Resort, Spojené arabské emiráty – Abú Dhabí

Golfový a plážový ráj

Saadiyat Island Resort, pod prověřenou značkou St. Regis, zdobí živoucí metropoli Spojených arabských emirátů, Abú Dhabí. Středomořská architektura a současný interiérový design vás nadchnou, stejně jako ohromující kulinářská i sportovní nabídka, včetně golfového hřiště. Hotel má navíc rozsáhlý servis pro rodiny s dětmi, včetně těch nejmenších.

O destinaci

Pouštní město Abú Dhabí je hlavním a po Dubaji druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů. Abú Dhabí je úchvatným místem na mapě světa, které zaujme svou jedinečností, bohatstvím kultury a působivou krásou. Budete-li mít tu možnost, určitě se vypravte na místa, kde se starý svět setkává s novým, kde se prolíná tradice s modernou, kde se poušť stýká s oceánem. Abú Dhabí je místem kontrastů a paradoxů, ale je to právě tahle jedinečná směs, která mu dodává neopakovatelný charakter.

The St. Regis Saadiyat Island Resort je ideálně umístěný na ostrově Saadiyat, s nádhernými výhledy na Arabský záliv, kousek od soukromé pláže i lákadel města.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-saadiyat-1171-hor-clsc

 

Ubytování

The St. Regis Saadiyat Island Resort je postavený ve stylu středomořské architektury a disponuje celkem 367 pokoji a suitami na 8 podlažích. Mramor, kůže a bohatý dřevěný nábytek vytvářejí luxusní, a přitom pohodlné prostředí. Užijete si tu krásné výhledy na Arabský záliv, pohotový a kvalitní servis a veškeré moderní vybavení.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-royal-suite-9019-hor-clsc

 

Restaurace

Nejnovějším přírůstkem do gastronomického království The St. Regis Saadiyat Island Resort je MAZI Abu Dhabi, která podává řeckou kuchyni. Doplňuje dalších 5 restaurací: Buddha-Bar Beach Abu Dhabi (Asian-Fusion), Sontaya (asijská kuchyně), Olea (středomořská kuchyně), The Drawing Room (salonek ve vstupní hale, kde si můžete dát odpolední čaj) a Manhattan Lounge, kde můžete zakončit svůj den skleničkou šampaňského. Každý den od 7 do 19 hod. vám bude k dispozici i Pool & Beach Bar.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-olea-6700-hor-clsc

 

Aktivity

Hned u The St. Regis Saadiyat Island Resort si užijete soukromý kousek plážového ráje, s bílým pískem a modrým mořem, který je součástí 9kilometrové Saadiyat Beach. Za návštěvu rozhodně stojí Iridium Spa s 12 suitami pro různá ošetření. Hotelový Athletic Club je jedním z nejlepších v Abu Dhabi. Zaplavete si v 25metrovém bazénu, dáte si do těla na squashových kurtech či při spinningu. A nezapomeňte si zahrát na zdejším vyhlášeném golfovém hřišti! O vaše děti se zatím postará vyškolený personál.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-cabana-beach-6691-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“