The St. Regis Saadiyat Island Resort, Spojené Arabské Emiráty – Abu Dhabi

ubytování v základní kategorii mimo sezónu
od 67 500 Kč / osoba / týden
Destinace Asie Spojené arabské emiráty

Golfový a plážový ráj

Saadiyat Island Resort, pod prověřenou značkou St. Regis, zdobí živoucí metropoli Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi. Středomořská architektura a současný interiérový design vás nadchnou, stejně jako ohromující kulinářská i sportovní nabídka, včetně golfového hřiště. Hotel má navíc rozsáhlý servis pro rodiny s dětmi, včetně těch nejmenších.

O destinaci

Pokud chcete zažít pohádky tisíce a jedné noci na vlastní kůži, vydejte se do Spojených arabských emirátů. V této pouštní oáze vás čeká teplé počasí po celý rok a fascinující ráj plný zábavy, vysokých mrakodrapů, špičkových obchodů i bílých pláží a nekonečné pouště. Od lyžování ve 40 °C po nejvyšší budovu světa, v království sedmi emirátů jako z jiného světa najdete cokoliv vás napadne.

The St. Regis Saadiyat Island Resort je ideálně umístěný na ostrově Saadiyat, s nádhernými výhledy na Arabský záliv, kousek od soukromé pláže i lákadel města.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-saadiyat-1171-hor-clsc

 

Ubytování

The St. Regis Saadiyat Island Resort je postavený ve stylu středomořské architektury a disponuje celkem 367 pokoji a suitami na 8 podlažích. Mramor, kůže a bohatý dřevěný nábytek vytvářejí luxusní, a přitom pohodlné prostředí. Užijete si tu krásné výhledy na Arabský záliv, pohotový a kvalitní servis a veškeré moderní vybavení.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-royal-suite-9019-hor-clsc

 

Restaurace

Nejnovějším přírůstkem do gastronomického království The St. Regis Saadiyat Island Resort je MAZI Abu Dhabi, která podává řeckou kuchyni. Doplňuje dalších 5 restaurací: Buddha-Bar Beach Abu Dhabi (Asian-Fusion), Sontaya (asijská kuchyně), Olea (středomořská kuchyně), The Drawing Room (salonek ve vstupní hale, kde si můžete dát odpolední čaj) a Manhattan Lounge, kde můžete zakončit svůj den skleničkou šampaňského. Každý den od 7 do 19 hod. vám bude k dispozici i Pool & Beach Bar.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-olea-6700-hor-clsc

 

Aktivity

Hned u The St. Regis Saadiyat Island Resort si užijete soukromý kousek plážového ráje, s bílým pískem a modrým mořem, který je součástí 9kilometrové Saadiyat Beach. Za návštěvu rozhodně stojí Iridium Spa s 12 suitami pro různá ošetření. Hotelový Athletic Club je jedním z nejlepších v Abu Dhabi. Zaplavete si v 25metrovém bazénu, dáte si do těla na squashových kurtech či při spinningu. A nezapomeňte si zahrát na zdejším vyhlášeném golfovém hřišti! O vaše děti se zatím postará vyškolený personál.

1032x554 The St. Regis Saadiyat Island Resort auhxr-cabana-beach-6691-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Alena Durnová

Client Services Director