Jumeirah Dar Al Masyaf & Malakiya Villas, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Přepychové vily pro všechny náročné cestovatele

Vily hotelu Jumeirah Dar Al Masyaf & Malakiya Villas připomínají arabské letní domky a jsou navzájem propojené vodními kanály. K přepravě tak budete využívat především tradiční lodičky abra. Můžete zde navštívit jednu z více než 40 restaurací. Pobyt v Jumeirah Dar Al Masyaf bude bavit i vaše děti. Je zde k dispozici řada atrakcí a animačních programů, při nichž bude o vaše nejmilejší perfektně postaráno. Vy si zatím budete vychutnávat drink u bazénu, relaxovat v lázních nebo si užívat romantickou projížďku lodí po vodních kanálech.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Jumeirah Dar Al Masyaf & Malakiya Villas se nachází v letovisku Madinat Dubai Resort.

1032x554 Jumeirah Dar Al Masyaf jumeirah-dar-al-masyaf-sunset-view-over-waterway_6-4_landscape

 

Ubytování

Na výběr je ze 2 typů vil. Vily Gulf nabízejí přístup na pláž, zatímco Arabian stojí v zahradách uvnitř komplexu, kde je o něco intimnější atmosféra. Ve všech pokojích jsou na základě vašich požadavků king-size postele nebo oddělená lůžka a také rozkládací pohovka. Pro náročnější hosty jsou k dispozici větší vily o 2 až 3 ložnicích, v nichž se pohodlně ubytuje až 6 dospělých a 2 děti do 16 let.

1032x554 Jumeirah Dar Al Masyaf jumeirah-dar-al-masyaf-gulf-summerhouse-arabian-deluxe-bedroom_6-4_landscape

 

Restaurace

Hotel provozuje 3 různé restaurace – thajskou s výhledem na lagunu, autentickou italskou a rybí. Tím však výběr rozhodně nekončí. Můžete navštívit i dalších více jak 40 restaurací, které se v komplexu Madinat Jumeirah nacházejí.

1032x554 Jumeirah Dar Al Masyaf thehideinterior3

 

Aktivity

Navštívit tu můžete vodní park Wild Wadi, kde si s celou rodinou užijete skluzavky, tobogány a další atrakce. Můžete vyrazit i na nejkrásnější dubajskou pláž určenou jen hotelovým hostům. Nechybí zde ani nabídka vodních sportů. K dispozici jsou i další zařízení společná pro celý komplex hotelů Madinat Jumeirah: Talise Spa a Fitness, dětský klub Sinbad, divadlo, konferenční sál nebo kurty na tenis a squash.

1032x554 Jumeirah Dar Al Masyaf swimming-pool

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem vily přesně pro vás vám rádi poradíme. Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer