Jumeirah Al Qasr, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Stylové ubytování vhodné pro páry i pro rodiny s dětmi

Jumeirah Al Qasr je inspirován tradiční královskou architekturou, elegantně doplněnou o luxusní moderní prvky. Budete tak mít pocit, že se nacházíte v šejkově soukromé rezidenci. Ubytování je vhodné jak pro páry, které vyhledávají klid a relaxaci, tak i pro rodiny s dětmi, které mají k dispozici široký výběr pokojů.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Jumeirah Al Qasr se nachází nad vodními cestami letoviska Madinat Dubai Resort.

1032x554 Jumeirah Al Qasr jumeirah-al-qasr-jumeirah-dar-al-masyaf-private-beach-aerial-view-6-4_landscape

 

Ubytování

Prostorné pokoje až pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti jsou vybaveny nádherným starožitným nábytkem a jsou vhodné pro každého. Z luxusnějších typů ubytování je k dispozici prezidentský suite umístěný v nejvyšším patře hotelu. Jeho součástí je soukromý balkón a velká terasa s krásným výhledem. Pro nejnáročnější klienty je v nabídce královský suite s 1 ložnicí, který je přepychově zařízen v arabském stylu. Během pobytu vám tu navíc bude vždy po ruce i osobní majordomus.

1032x554 Jumeirah Al Qasr medium_resolution_150dpijumeirah-al-qasr--junior-arabian-suite--living-area

 

Restaurace

V Jumeirah Al Qasr budete mít na výběr z více než 40 restaurací, barů a salonků nabízejících kuchyni a nápoje z celého světa.

1032x554 Jumeirah Al Qasr pierchicinterior2

 

Aktivity

Komplex hotelů Madinat Jumeriah nabízí opravdu mnoho způsobů aktivního trávení volného času. Navštívit můžete akvapark Wild Wadi, zacvičit si v Talise Fitness a relaxovat v Talise Spa. Na nákupy si můžete zajít do obchodního centra Mall of the Emirates či Dubai Mall, o vaše děti se vám postarají v dětském klubu Sinbad. Navštivte divadlo, zahrajte si golf nebo tenis, vydejte se na plavbu luxusní lodí…

1032x554 Jumeirah Al Qasr treatment-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme. Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer