Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort and Spa, Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Exkluzivní luxusní hotel v poušti

Poloha 5hvězdičkového hotelu Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort and Spa, Dubai nabízí klid na samotě a ikonické výhledy na rozlehlé pláně a horský masiv Hadžar. Můžete se vydat na nezapomenutelnou projížďku na koni, na výlet na velbloudech nebo na procházku přírodou. Zúčastnit se také můžete charakteristického pouštního safari nebo si vyzkoušet umění lukostřelby a sokolnictví. Tento luxusní hotel se pyšní soukromými bazény s majestátním výhledem na duny a hory a jeho 42 apartmánů kombinuje diskrétní rafinovanost s autentickými regionálními starožitnostmi, místními artefakty a promyšlenými detaily.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort and Spa, Dubai je privátní oáza určená pouze pro ubytované hosty, která se nachází uprostřed svěžích palmových hájů, smaragdových korun stromů a ikonických písečných dun v chráněné oblasti dubajské pouště, pouhých 45 min. od Dubaje.

1032x554 Al Maha Desert Resort dxbam-exterior-5775-hor-clsc

 

Ubytování

Přeneste se do elegantního a bohatého prostoru resortu Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort & Spa, Dubai, kde jednotlivé designové prvky vzdávají hold okolnímu prostředí. Je to jedinečná příležitost pro ty, kteří chtějí skutečně poznat zdejší kulturu. Luxusní apartmá se navíc mohou chlubit soukromými bazény.

1032x554 Al Maha Desert Resort dxbam-suite-inside-view-8333-hor-clsc

 

Restaurace

Stravování v hotelu Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort & Spa, Dubai, v němž se mísí kulinářské kultury Východu a Západu, je nezapomenutelný zážitek. Všechna menu restaurací, od snídaní a pozdních snídaní až po lehká občerstvení a jídla o několika chodech, jsou vzrušující, pečlivě připravená a bezchybně provedená.

Užít si tu můžete i kouzelný soukromý zážitek z dobrého jídla pod noční arabskou oblohou. Jídlo a atmosféra, kterou vytvářejí plápolající pochodně, perské koberce a bílé naškrobené prostírání, vám společně poskytnou nádherné vzpomínky. Soukromé stolování vám hotel připraví i ve vašem apartmá nebo mimo něj.

1032x554 Al Maha Desert Resort dxbam-dining-9698-hor-clsc

 

Aktivity

Vedle exkluzivního ubytování v suitách s bazénem zde naleznete také lázně. Nechybí ani pro poušť typické aktivity, jakými jsou sokolnictví, jízda na velbloudech a v džípu mezi písečnými dunami. Většina zážitků v poušti, které v Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort & Spa, Dubai zažijete, se odehrává v chladnější části dne (ráno/odpoledne). Hotelové hosty po celou dobu doprovází zkušený terénní průvodce, který zajišťuje nejen požitek a spokojenost hostů, ale také jejich bezpečnost.

1032x554 Al Maha Desert Resort lc-dxbam-woman-in-sand-dunes-10308_Classic-Hor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Veronika Robin

Product Manager