Address Beach Resort Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Hotel, který naprosto změnil panorama Dubaje

Address Beach Resort Dubai kombinuje architektonickou eleganci se životním stylem na pláži. Využijte možnosti pozorovat široké okolí ze svého pokoje, nebo si zvolte vyhlídky z největšího ruského kola na světě Ain Dubai, které se nachází hned u hotelu. Obyvatelé resortu Address Beach se mohou těšit na celou řadu prvotřídního vybavení a luxusních služeb zahrnujících servírování mezinárodní kuchyně až v 5 restauracích a barech, možnost využití lázeňského zařízení či extravagantní střešní bazén s přepadem, jenž nabízí 360° výhledy na panorama Dubaje, Perský záliv, dubajský přístav a velké ruské kolo Ain Dubai.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Resort se nachází v blízkosti těch nejnavštěvovanějších míst Dubaje, jako je například plážové obchodní centrum, promenáda Jumeirah a přístav Dubai Marina. Address Beach Resort Dubai se nachází 21 km od mezinárodního letiště Al Maktoum.

1032x554 Address Beach Resort Dubai ADBCH-Exterior-Day-75-1

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete v různých kategoriích pokojů a suitů. Na výběr ale budete mít i luxusní rezidence. Hlavním rozdílem je kromě velikosti především výhled, můžete si vybrat mezi výhledem na město a Marinu nebo přímo na moře. Největší Presidential Suite má 3 ložnice, zatímco servisované apartmány a rezidence mají od 1 až po 5 ložnic.

1032x554 Address Beach Resort Dubai ADBCH-Junior-Suite-I-Bedroom-scaled.jpg

 

Restaurace

V hotelu je k dispozici celkem 5 restaurací a barů. The Beach Grill připravuje pokrmy z mezinárodní kuchyně, ZETA Seventy Seven je zase zaměřena na asijskou a Li Brasil podává speciality libanonské a brazilské kuchyně. Pokud dostanete chuť jen na něco lehkého během dne, zajděte do The Lounge At Address Beach resort. 

1032x554 Address Beach Resort Dubai Address-Beach-Resort-floor-77-5

 

Aktivity

Hosté zde najdou dětské a zdravotní kluby, salón krásy, konferenční a taneční sály, obchody, plně vybavené posilovny a travnatou plochu, sloužící k venkovním událostem. Resort se nachází v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Dubaje, podél pláže Jumeirah. Promenáda Jumeirah Beach Walk, na které se Address Beach Resort Dubai nachází, je domovem pro více než 20 hotelů a resortů. Tento fakt se odráží také ve velké nabídce vzrušujících vodních sportů a seskoků padákem.

1032x554 Address Beach Resort Dubai Address-Beach-Resort-floor-77-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer