Atlantis The Royal, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Nejluxusnější zážitkový resort na světě

Atlantis The Royal otevřel dveře veřejnosti v roce 2023 a stal se po hotelu Burj Khalifa další architektonickou ikonou Dubaje. Luxusní hotel vytvořili přední světoví designéři, architekti a umělci, díky čemuž se stal místem, který překoná hranice vaší představivosti. Na každém kroku vás zde čekají mistrovská umělecká díla i řemeslné zpracování. Atlantis The Royal je místem, kde se v každém okamžiku pobytu děje něco neuvěřitelného. 

O destinaci

Moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Atlantis The Royal se nachází na jednom z "listů" Palm Island v Dubaji, vedle hotelu Atlantis, The Palm a aquaparku Aquaventure.

1032x554 Atlantis The Royal jpeg-optimizer_cloud22-poolandatpbackdrop

 

Ubytování

V Atlantis The Royal budete mít na výběr ubytování z opravdu velkého množství kategorií od základních pokojů po prostorné suity až po nejluxusnější penthouse. Výhled budete mít buď na otevřené moře, nebo na ostrov Palm. Některé ze suitů mají dokonce privátní bazén na terase. Nejvyšší kategorií je The Royal Mansion, která má přes 1128 m² v několika podlažích, 4 ložnice a terasu s 476 a privátním infinity bazénem. 

1032x554 Atlantis The Royaljpeg-optimizer_atantistheroyal-product-skyscapepenthouse-livingroom

 

Restaurace

Hosté hotelu Atlantis The Royal mají výhodu toho, že mohou využívat také zázemí hotelu Atlantis The Palm, díky čemuž mají k dispozici více jak 23 restaurací a barů. Vybere se zde opravdu každý. Mezi ty nejvíce prestižní patří určitě například Nobu, Gordon Ramsay’s Bread Street Kitchen, Dinner By Heston Blumenthal, La Mar By Gaston Acurio, Jaleo By Jose Andres, Ariana’s Persian Kitchen, Milos či Ling Ling a spoustu dalších. 

1032x554 Atlantis The Royal jpeg-optimizer_lingling-australianlobsterpadthai

 

Aktivity

V Atlantis The Royal se rozhodně nudit nebudete. Kromě odpočinku na pláži nebo u bazénů můžete zajít také do aquaparku Aquaventure či do akvária. Čeká zde na vás také spousta zábavy ve večerních hodinách v různých klubech a barech. Po protančené noci se můžete zrelaxovat ve wellness. Oba hotely, jak Atlantis The Palm, tak Atlantis The Royal, nabízí spoustu možností aktivit a stejně tak celá Dubaj, díky čemuž nebudete vědět, kam dřív. 

1032x554 Atlantis The Royal jpeg-optimizer_cloud22-poolloungers

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Veronika Robin

Product Manager