Raffles The Palm Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Palácový přepych a elegance

5hvězdičkový Raffles The Palm Dubai inspirovaný imperiálním designem a interiérem paláců je ztělesněním přepychu a elegance. Tento honosný luxusní plážový resort přivítal své hosty poprvé v říjnu 2021 a leží v západním cípu světoznámého uměle vytvořeného souostroví The Palm Jumeirah. Dopřát si tu můžete luxus v podobě soukromého butlera, privátní pláž s bazény, oceněné wellness centrum Cinq Mondes Spa a gastronomické zážitky provázené nerušeným odpočinkem a prvotřídním servisem.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Raffles The Palm leží v západním cípu světoznámého uměle vytvořeného souostroví The Palm Jumeirah.

1032x554 Raffles The Palm Dubai Exterior (3)

 

Ubytování

Hosté se mohou v Raffles The Palm ubytovat v některém z 381 prostorných elegantních pokojů, apartmánů či soukromých extravagantních vil vybavených antickým nábytkem italského designéra Francesca Molona s nádhernými výhledy na Arabský záliv či do svěžích zahrad. Hotel nabízí několik kategorií pokojů, prémiová apartmá, prezidentská apartmá s vlastní vířivkou a pro opravdu náročné klienty několikapatrové vily s privátním bazénem. Interiéry plné prvotřídních materiálů připomínají královská lože, a zaručí vám tak pohádkovou dovolenou.

1032x554 Raffles The Palm Pictures 07 Raffles Premium Club Terrace

 

Restaurace

Kulinářská díla si tu můžete vychutnat v 7 restauracích a barech. Vyberte si z á la carte menu restaurace Le Jardin – šéfkuchař Coetsee Croucampa tu vytváří eklektický gastronomický zážitek při mísení tradičních chuťovek a dodává jim svěží nádech moderny. Propadněte rytmu jazzu v salonu Sola, ve kterém vám zahrají světově uznávaní hudebníci, a prozkoumejte středomořské a asijské speciality pečlivě sestavené talentovaným kuchařským týmem. Nápojová nabídka salónu obsahuje speciální koktejly „Black Saphire Negroni“ a „Gin-estragon Collins“, spárované s fenomenálním doutníkem.

1032x554 Raffles The Palm Pictures Le Jardin 3

 

Aktivity

Raffles The Palm nabízí spoustu různých aktivit. Odpočívat můžete na 500 m dlouhé soukromé pláži s bazénem, cvičit zase v moderním fitness centru, protáhnou si tělo při lekcích jógy v privátních salónech nebo relaxovat ve špičkových lázních Cinq Mondes Spa, které ve svých 23 léčebných místnostech nabízí širokou škálu holistických terapeutických procedur, masáží a kosmetických zábalů. V lázních rovněž naleznete největší bazén na dálném východě, tradiční hammam a kadeřnický salon.

1032x554 Raffles The Palm Pictures Cinq Mondes Spa Paris (2)

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist