Anantara The Palm Dubai Resort, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Kosmopolitní dubajský resort

Anantara The Palm Dubai Resort je thajský resort a je vystavěn ve stylu asijské architektury. Je umístěn u 400 m dlouhé písečné pláže a nabízí dobré zázemí včetně několika venkovních bazénů, 5 restaurací, kavárny, baru, dětského klubu, asijského spa či tenisových kurtů. 

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Anantara The Palm Dubai Resort se nachází na ostrově The Palm, v jeho klidnější části, a na rozdíl od hotelů v centru nabídne větší klid a soukromí. Cesta z letiště sem zabere přibližně 45 min. 

1032x554 Anantara The Palm Dubai Resort anantara-the-palm-dubai-resort---aerial--04---1920x1037

 

Ubytování

Pokoje zde mají výhled na lagunu a ty vyšší kategorie dokonce přímý vstup do laguny. Zajímavostí jsou určitě vily přímo nad vodou, ale můžete mít jednu také na pláži. Anantara Two Bedroom Beach Pool Villa bude ideálním řešení pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou také apartmány a rezidence.

1032x554 Anantara The Palm Dubai Resort anantara_the_palm_dubai_resort_guest_room_one_bedroom_beach_pool_villa_bedroom_2

 

Restaurace

Čekat tu na vás bude až 7 restaurací, barů a kaváren. Na večeři plnou asijských pochoutek si můžete vyrazit do restaurace Mekong, pokud upřednostňujete mezinárodní kuchyni nebo nějaké místní speciality, bude pro vás ideální restaurace Crescendo s výhledem na záliv a australské barbecue servírují v restauraci Bushman’s. Středomořskou kuchyni nabízí restaurace The Beach House po celé odpoledne až do večera. Během celého dne pak budete moci zavítat například do Revo Café nebo Mai Baru u bazénu, který má k dispozici bar přímo ve vodě. Pokud i to vám stačit nebude, můžete se vydat na jídlo do dalších 2 restaurací resortu Anantara World Islands Dubai Resort, kam se dopravíte lodí. 

1032x554 Anantara The Palm Dubai Resort anantara-the-palm-dubai-resort_dining_mekong_rickshaw_terrace_new_1920x1037

 

Aktivity

Kromě laguny a dalších bazénů, ve kterých budete moci plavat celý den, si můžete vyzkoušet také vodní sporty jako například vodní lyže, wakeboarding, jízdu na banánu, paddleboard, kajak, plavbu lodí a výlet za rybolovem. V neposlední řadě na vás bude čekat i místní spa, které má opravdu co nabídnout. Odpočine si tak nejen vaše tělo, ale i duše. Nechybí ani dětský klub či klub pro teenagery, kde si užijí spoustu zábavy děti různého věku. 

1032x554 Anantara The Palm Dubai Resort anantara-the-palm-dubai-resort_anantara-spa_hammam-lounge_ladies-lifestyle_new_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Veronika Robin

Product Manager