Jumeirah Al Naseem, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Luxusní a příjemný jako mořský vánek

Al Naseem znamená v arabštině mořský vánek a stejně jako on si vás hotel bude hýčkat. Pokud si chcete trochu odpočinout od arabské opulentnosti a zároveň neslevit na servisu, Jumeirah Al Naseem je přesně pro vás. Rozlehlé terasy, svěží zahrady, 3 bazény i vlastní soukromá pláž, 50 restaurací a barů a skvělá vybavenost pro rodiny s dětmi — co víc si přát?

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Hotel Jumeirah Al Naseem je nejnovějším přírůstkem v resortu Madinat Jumeirah, pouhých 25 min. od mezinárodního letiště v Dubaji s neuvěřitelnými výhledy na Burj Al Arab.

1032x554 Jumeirah Al Naseem 6-4-jumeirah-al-naseem-resort-view-day-shot

 

Ubytování

Hotel Jumeirah Al Naseem nabízí 387 pokojů a 43 suit v uvolněném a moderním prostředí s nádherným výhledem na moře, do zahrad či na Burj Al Arab. Objevíte v nich podmanivou eleganci s neutrálními tóny a výzdobou inspirovanou písečnými dunami a dubajským lovem perel. Velké místnosti a otevřené prostory přináší pocit klidu a zároveň útulnosti. Koupelny mají zase skvělé detaily – dvojité toaletní stolky s kulatými zrcadly, pára s vanou inspirovaná tradiční saunou hammam či okouzlující šatna.

1032x554 Jumeirah Al Naseem jumeirah-al-naseem-ocean-resort-superior-bedroom16-9_landscape

 

Restaurace

V samotném Jumairah Al Naseem se najíte a napojíte v 10 barech a restauracích, ale v celém resortu Madinat Jumeirah je jich více než 50. Ať už máte chuť na italské těstoviny, japonské sushi, indické kari nebo tradiční arabskou kuchyni, tady vás nezklamou. Nejvýraznější restaurací hotelu Al Naseem je Rockfish, kterou navrhl Bill Bensley. Dostanou vás nejen s finesou připravené pokrmy jako ahi tuňák s kapary či šťavnaté japonské hřebenatky, ale terasa s pískem a nádherné výhledy na Burj Al Arab. Po všechny smysly uspokojující večeři si můžete dát sklenku něčeho dobrého ve vedlejším baru Drum.

1032x554 Jumeirah Al Naseem jumeirah-al-naseem-rockfish-interior_6-4

 

Aktivity

V resortu Madinat Jumeirah, kde se hotel Jumairah Al Naseem nachází, se snad není možné nudit. Vyberete si osvěžení v bazénu nebo na nedaleké privátní pláži? Rodinnou návštěvu Wild Wadi Waterpark či pláže, kde se zotavují zachráněné malé mořské želvy? Dáte si to těla na tenisových kurtech nebo ve fitness centru? Či naopak dáte odpočinou mysli i tělu v jednom z největších spa ve městě? Večer si kromě gastronomických zážitků dopřejete i ty kulturní. Zdejší divadelní sál pojme 1000 hostů. Nebo můžete navštívit tradiční arabský trh soukh.

1032x554 Jumeirah Al Naseem arrival

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme. Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist