The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman

Nejlepší hotel v Al Zorah

Hotel Oberoi Beach Resort, Al Zorah byl otevřen v dubnu 2017 podle návrhu slavného italského architekta Piera Lissoniho a nabízí luxusní ubytování v pokojích, apartmánech a vilách se soukromými terasami a bazény. Nachází se v přírodním prostředí mangrovových porostů, bílých písečných pláží a mistrovského golfového hřiště, jen 30 min. od mezinárodního letiště v Dubaji, a je jediným luxusním resortem v této oblasti.

O destinaci

Pokud chcete zažít pohádky tisíce a jedné noci na vlastní kůži, vydejte se do Spojených arabských emirátů. V této pouštní oáze vás čeká teplé počasí po celý rok a fascinující ráj plný zábavy, vysokých mrakodrapů, špičkových obchodů i bílých pláží a nekonečné pouště.

Al Zorah, pobřežní předměstí města Ajman, leží jen kousek od Dubaje, ale připadá vám, že je vzdálený mnohem více. Ohraničuje ho totiž milion m² chráněných mangrovových porostů s nedotčenými plážemi s bílým pískem a lagunami, které se starají o výjimečnou biologickou rozmanitost: téměř 60 druhů ptáků, rybí líhně a pobřežní korály. Al Zorah nabízí také mistrovské golfové hřiště navržené Jackem Nicklausem. Hotel Oberoi Beach Resort, Al Zorah byl promyšleně navržen jako útočiště, kde můžete vypnout a odpočinout si. Tento nejlepší hotel v Al Zorah Ajman nabízí sofistikovanou moderní architekturu, široké otevřené prostory a přírodní paletu, která ladí s panoramatickými výhledy na oceán a dlouhými plážemi s bílým pískem. Oberoi Beach Resort, Al Zorah leží u 400 m dlouhé soukromé přírodní pláže.

1032x554 The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman Overview-–-The-Oberoi-Beach-Resort-Al-Zorah

 

Ubytování

V The Oberoi Beach Resort Al Zorah Spacious dostanete svůj soukromý ráj. Čekají vás tady prostorné pokoje a vily zalité přirozeným světlem s výhledem na oceán, elegantní interiéry a moderní technologie. Všechny pokoje, tedy kromě Premier Garden, které mají svěží a kvetoucí zahradu pouze pro vás, jsou orientovány na oceán, a tak každý z nich má na něj nádherný výhled. The Oberoi Beach Resort Al Zorah je jediným resortem v regionu, který má skutečně soukromé vily s bazénem. S výběrem pokoje či vily vám samozřejmě moc rádi pomůžeme.

1032x554 The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman Premier-Room-with-Private-Terrace-The-Oberoi-Beach-Resort-Al-Zorah

 

Restaurace

Po celý den si můžete vychutnávat výhled na oceán v restauraci s mezinárodní kuchyní Vinesse, čerstvé mořské plody si můžete dopřát v restauraci Aquario a odpočívat s občerstvením můžete na terase u bazénu nebo přímo na pláži. Na drink si můžete zajít do některého ze 2 barů a svoji čerstvě uvařenou kávu si vychutnat v klidném prostředí ve čtenářském salónku.

1032x554 The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman Vinesse-Interior-The-Oberoi-Beach-Resort-Al-Zorah

 

Aktivity

Pouhé 2 min. od resortu si můžete zahrát golf v golfovém klubu Al Zorah a užít si jízdu na kajaku do mangrovových porostů. Marina One at Al Zorah nabízí motorizované i nemotorizované vodní sporty, pronájem jachet, služby hydroplánu, dětskou zábavu a stánky rychlého občerstvení. V The Oberoi Beach Resort Al Zorah se můžete přihlásit i na lekce výroby sushi a koktejlové kurzy. Hotel také poskytuje kyvadlovou dopravu do nákupního centra Dubai Mall za nákupy a gastronomickými zážitky, a to třikrát týdně (PO, ST a PÁ).

Nezapomeňte si udělat čas také na sebe samu v  lázních The Oberoi Spa, nekonečném bazénu a fitness centru. V The Oberoi Beach Resort Al Zorah vás také čeká každý den bezplatná 45minutová jóga při východu slunce.

1032x554 The Oberoi Beach Resort Al Zorah, Spojené arabské emiráty – Ajman Swimming-Pool-The-Oberoi-Beach-Resort-Al-Zorah-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager