Ritz-Carlton Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Dubajský hotel přímo na soukromé pláži

Luxusní resort je navržen tak, aby napodoboval nízké budovy ve Středomoří. Nabízí pokoje a apartmá s výhledem na moře, speciální Club Lounge, bohaté kulinářské zážitky, zařízení pro volný čas, dětský klub Ritz Kids Club a lázně. V tomto dubajském resortu vytváří tradiční arabská pohostinnost pro své hosty skutečně povznesený zážitek.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Bílé písečné pláže, luxusní nákupy a malebný přístav Dubai Marina. Hotel The Ritz-Carlton Dubai se nachází na soukromé pláži, jen pár kroků od oblíbené procházky ve čtvrti Jumeirah Beach Residence (JBR).

1032x554 Ritz Carlton Dubai DJI_0068

 

Ubytování

Zpříjemněte si pobyt v Dubaji v dokonale sladěném prostředí, které nese všechny znaky klasické pohostinnosti Ritz-Carlton. Dopřejte si uklidňující luxus s kulisou Arabského zálivu, prostorné pokoje a apartmá s vlastním balkonem, luxusním vybavením a prvotřídními službami. Salonek Club Lounge se nachází na 3. podlaží s úchvatným výhledem na moře a představuje exkluzivní místo pro hosty na úrovni Club Level. Concierge se postará o vaše individuální potřeby v dobře vybaveném, uvolněném prostředí salónku. Díky nepřetržité kulinářské nabídce po celý den (snídaně, lehké občerstvení, předkrmy, nápoje a sladkosti) je ideálním místem pro obchodní jednání, plánování rodinných výletů nebo prostě jen pro odpočinek.

1032x554 Ritz Carlton Dubai RCDUBAI_00195_conversion

 

Restaurace

Restaurace v srdci dubajského přístavu nabízejí cestu za světovými chutěmi a poznávají kulinářské tradice a kultury Blízkého východu i dalších zemí. Ritz-Carlton Dubai nabízí odlišné zážitky včetně stolování na pláži, teras pod širým nebem, živého pátečního brunche, odpoledního čaje a tematických večeří. Nezapomeňte navštívit restauraci Blue Jade, kterou časopis TimeOut Dubai označil za nejlepší restauraci jihovýchodní Asie, specializuje se na panasijskou kuchyni. Šéfkuchař Ta Van zde obratně připravuje pokrmy, které ctí chutě jeho rodného Vietnamu, ale i Thajska, Singapuru, Japonska a Číny. Nejnovější vietnamský tematický noční brunch vás vezme na kulinářskou cestu od klidných vod historické řeky Saigon, přes dechberoucí ostrovy zálivu Ha Long, rušné uličky Hanoje až po moderní čtvrť 1 a 4 Ho Či Minova města.

1032x554 Ritz Carlton Dubai 50574355-The-Ritz-Carlton-Dubai-JBR-La-Baie-Lounge-Terrace-2

 

Aktivity

Hotel The Ritz-Carlton je ideálním místem pro začátek vašeho dubajského dobrodružství. Tento plážový hotel nabízí snadný přístup k atrakcím včetně Burj Khalifa, místních golfových hřišť a rozsáhlé nabídky aktivit včetně vodních sportů, jógy při východu slunce či pozorování ptáků. The Ritz-Carlton Spa uprostřed vzkvétající dubajské čtvrti Marina léčí, uvolňují, čistí a dodávají energii pečlivou kombinací východních tradic a evropských technik. Hotelové lázně, které nabízejí luxusní hýčkání a schopnost zastavit čas, mají 12 místností pro procedury (3 soukromé místnosti mají vlastní terasu), parní lázně s eukalyptem, venkovní relaxační bazén, horké a studené bazény a nejmodernější fitness centrum.

1032x554 Ritz Carlton Dubai 50573966-The-Ritz-Carlton-Spa-Dubai-JBR-Vitality-Area

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager