Mandarin Oriental Jumeira Dubai, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Uvolněný luxus na břehu Arabského zálivu

Mandarin Oriental Jumeira Dubai s nedotčeným přímořským prostředím je stylové městské letovisko s výhledem na průzračně modré vody Arabského zálivu a na třpytivé panorama Dubaje, kterému dominuje Burj Khalifa, nejvyšší budova na světě. Poloha hotelu na pláži a venkovní zařízení jsou navrženy tak, aby přinesly městu novou úroveň uvolněného luxusu.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Mandarin Oriental Jumeira Dubai se nachází přímo na pláži Arabského zálivu v relaxační plážové čtvrti Jumeriah, nedaleko centra Dubaje, dubajského mezinárodního finančního centra a dubajského přístavu.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-hotel-exterior-cityscape-01

 

Ubytování

Elegantní plážový resort s 251 pokoji vytvořený oceněným designovým interiérem Jeffrey A. Wilkesem má prostorné, elegantní a moderní interiéry se soukromými balkony s nerušeným výhledem na moře nebo panorama a přináší na dubajské břehy novou vlnu luxusu. Vrcholem luxusního ubytování zde představuje Royal Penthouse, mezonetový penthouse o rozloze 850 m² přístupný soukromým výtahem, jenž nabízí několik balkonů, velký obývací pokoj, jídelnu, bar, pracovnu, posilovnu a prostornou ložnici s výhledem na moře.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-royal-penthouse-bedroom

 

Restaurace

Gastronomické zážitky můžete v Mandarin Oriental Jumeira Dubai získávat v jeho 8 restauracích a barech a těšit se můžete mimo jiné na portugalskou či japonskou kuchyni. Opravdu jedinečný zážitek z jídla a stolování, který si zamilujete, na vás čeká v sezóně. Tato jedinečná gastronomická show Sublimotion, která se v roce 2014 okamžitě proslavila v exkluzivním prostoru na Ibize, je duchovním dítětem Paco Roncera, šéfkuchaře a majitele restaurace Paco Roncero Restaurante v Madridu, oceněné 2 michelinskými hvězdami, v doprovodu spoluzakladatele a kreativního ředitele Eduarda Gonzalese.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira Sublimotion_BeARTpro_146_08.11.21

 

Aktivity

Elegantní lázně Mandarin Oriental Jumeira Dubai se rozkládají na ploše přes 2000 m² a jsou rájem klidu. 9 místností pro procedury včetně 2 apartmá pro páry, apartmá ve stylu hammamu a luxusní VIP apartmá. Součástí resortu je i plně vybavené fitness centrum s řadou fitness lekcí v jednom z nejmodernějších Fitness & Wellness centru v Dubaji. Resort nabízí i nepřeberné množství exkluzivních zážitků přizpůsobených vlastnímu vkusu hostů, od workshopů v parfumerských dílnách po potápění a stolování v oblacích.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-luxury-spa-vip-suite

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager