Sofitel Dubai The Palm, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Oáza francouzské elegance

Sofitel Dubai The Palm se rozkládá na dlouhé soukromé pláži na východním pobřeží Crescent. Velkolepé prvky francouzské elegance se prolínají celým areálem. Hotel nabízí širokou škálu restaurací – 6 restaurací, 5 barů a salonků. Dopřát si tu můžete pobyt v jedné z luxusních soukromých vil nebo ve vzdušném prostředí 360 moderních pokojů a apartmá. Pro delší pobyty si můžete vybrat ze 182 apartmánů s obsluhou, velkými balkony a nádherným výhledem na moře nebo na palmy.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Luxusní pětihvězdičkový plážový resort Sofitel Dubai The Palm naleznete na exkluzivní adrese ve východním cípu světoznámého uměle vybudovaného ostrova The Palm Jumeirah. Ostrov je důkazem snahy o vývoj a překonávání cílů a je domovem těch nejluxusnějších resortů, trendy restaurací a plážových klubů. 

1032x554 Sofitel Dubai The Palm Sofitel-Dubai-The-Palm-hero-image

 

Ubytování

Sofitel Dubai The Palm nabízí ubytování v elegantních pokojích, prostorných rodinných apartmánech a soukromých vilách s balkony či terasou, ze kterých si vychutnáte ničím nerušený výhled na Arabský záliv či do barevných zahrad. Přívětivý interiér pokojů a samotného hotelu, kde převládají přírodní materiály a živé barvy, evokuje exotickou francouzsko-polynéskou krajinu.

Sofitel Dubai The Palm Sofitel-The-Palm-Apartment

 

Restaurace

Hotel nabízí širokou škálu možností stravování a občerstvení v restauracích a saloncích. Navštivte populární steakhouse Porterhouse Steaks & Grills nebo rodinou restauraci The World Eatery, která podává pokrmy ze všech koutů světa. V restauraci Moana, která mísí asijskou a evropskou kuchyni, si pochutnáte na mořských plodech. Hlavní restaurace Manava, jež v tahitském překladu znamená „vítejte“, podává místní i mezinárodní pokrmy formou bufetu. Zajít si můžete také do oblasti The Pointe – zábavní destinace nacházející se ve špičce ostrova podél promenády nabízející fantastické restaurace jako Nobu, Dining Lounge 101 a mnoho dalších atrakcí.

1032x554 Sofitel Dubai The Palm PORTERHOUSE-sofitel-dubai-the-palm

 

Aktivity

K zázemí hotelu patří 6 vyhřívaných bazénů, moderně vybavené fitness centrum a SPA zaměřující se na produkty z francouzské oblasti Provence. Samotný ostrov The Palm nabízí nespočet aktivit, od paddleboardingu přes plavbu na motorovém člunu okolo ostrova po skydiving. Příjemný večer strávíte procházkou k Palmové fontáně, největší tančící fontáně na světě. Zastavte se v hotelu Atlantis a navštivte světoznámý aquapark, akvárium či restauraci šéfkuchaře Gordona Ramsayeho. Pěšky či metrem se dostanete rovněž na slavnou dubajskou Marinu.

1032x554 Sofitel Dubai The Palm FloatFit-HIIT

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer