Jumeirah Beach Hotel, Spojené arabské emiráty – Dubaj

Ráj pro rodiny s dětmi s krásným vodním parkem Wild Wadi

Proslulý dubajský hotel Jumeirah Beach svým designem připomíná lámající se vlnu. Jeho prosklená budova má 26 pater. Resort je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Děti nadchne přilehlý vodní park Wild Wadi a bohatý program v dětském klubu. Díky 5 bazénům, pláži s lehátky, fitness centru, squashovým a tenisovým kurtům máte nepřeberně možností, jak trávit volný čas. Sportovní centrum The Pavilion Marina Sports Club nabízí pestrou paletu vodních aktivit od jízdy na vodních lyžích až po kurzy potápění.

O destinaci

Dubaj, to jsou moderní budovy i nádherné písečné pláže, zábavní parky a takřka nekonečné množství atrakcí, největší nákupní galerie světa Dubai Mall, přehlídka nejprogresivnější architektury a technologií, řada golfových resortů nejvyšší úrovně a hlavně prvotřídní služby pro ty nejnáročnější cestovatele.

Jumeirah Beach Hotel se nachází přímo na pláži vedle resortu Madinat Jumeirah v prestižní oblasti Jumeirah Beach.

1032x554 obecne Jumeirah Jumeirah Beach Hotel shutterstock_631606541

 

Ubytování

V prostorném resortu naleznete řadu pokojů a luxusních suit, z nichž některé jsou nově zrekonstruovány. Všechny pokoje mají 50 m² a poskytují dostatek prostoru celé rodině – 2 dospělým a 2 dětem. Mají luxusní koupelnu s oddělenou vanou a sprchou a moderní zábavní systém s možností připojení iPodu. Atraktivnější výhled na Burj Al Arab poskytují pokoje Ocean Club Superior. Větší a lépe vybavené jsou suity, jejichž prostor se odvíjí od počtu ložnic, žádná z nich však není menší než 105 m². Hosté ubytovaní v pokojích kategorie Club a v suitách mají přístup do exkluzivní klubovny a bazénu.

1032x554 Jumeirah Beach Hotel jumeirah-beach-hotel-beit-al-bahar-two-bedroom-villa-living-room_16-9_landscape

 

Restaurace

10 hotelových restaurací mapuje několik světových regionů a nabízí jejich unikátní kuchyni. V každé se setkáte s perfektním servisem a výtečnou atmosférou. K dispozici jsou jak rozsáhlé tematické bufety, tak pokrmy à la carte.

1032x554 Jumeirah Beach Hotel pearl-lounge-at-jumeirah-beach-hotel-3_6-4_landscape

 

Aktivity

Hotel je ideální zejména pro rodinné dovolené. Všichni členové rodiny mohou využít zdejší kvalitní a široké zázemí, které uspokojí jejich náročné představy. Děti nadchne zejména dětský klub Sinbad a vodní park Wild Wadi, kam mají všichni hoteloví hosté vstup zdarma. Hotel Jumeirah Beach nabízí vedle pláže se slunečníky také 5 plaveckých bazénů. V hotelu jsou také lázně se saunami, vířivkami a pestrou nabídkou masáží a terapeutických procedur. Můžete si tu zahrát například squash či tenis nebo navštívit posilovnu či lezeckou stěnu.

1032x554 Jumeirah Beach Hotel jcom_hero_imagejumeirah-beach-hoteltalise-spaspa-jacuzzi-01

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“