SUBLIMOTION v Dubaji

Zážitky Od každého trochu

Jedinečné multismyslové představení pro pouhých 12 hostů u jednoho stolu a nebývalý gastronomický zážitek díky kulinářskému umění a technologickým inovacím.

1450x674 20190602_Sublimotion_008_AR

Sublimotion – 2 michelinské hvězdy uprostřed multimediální show

Tato velkolepá hi-tech show kolem fantastického epikurejského setkání mění jídelnu v jeviště, personál v herce a vás ve hvězdy. Vaše smysly probudí dokonalý zvukový doprovod, opojné vůně a chutě a hlavně dechberoucí videopředstavení, které se promítá na každou část místnosti a které vás zavede do fantastických míst na světě. Připravte se na opravdu jedinečný zážitek z jídla a stolování, který si zamilujete!

Tajemství Sublimotion

Kuchyně a dokonale připravené menu Sublimotion jsou přísně střeženým tajemstvím a jeho prezentace a celé představení jsou klíčovými ingrediencemi k dokonalému a netradičnímu gurmánskému zážitku.

1032x554 Sublimotion_BeARTpro_159_08.11.21

 

Paco Roncero

Mimořádný Sublimotion, který se v roce 2014 okamžitě proslavil v exkluzivním prostoru na Ibize, je duchovním dítětem Paco Roncera, šéfkuchaře a majitele restaurace Paco Roncero Restaurante v Madridu, oceněné 2 michelinskými hvězdami, v doprovodu spoluzakladatele a kreativního ředitele Eduarda Gonzalese.

1032x554 dubai-sublimotion-chef-shot

 

Mandarin Oriental Jumeira Dubai

Ať už plánujete oslavu narozenin, intimní večírek, zasedání představenstva nebo zahajovací akci, vstupte do vzrušujícího světa molekulární gastronomie a haute cuisine, kde se spojují inovace, umění a technologie a vytvářejí dramatické kulinářské požitky v originální a působivé atmosféře. Tuto jedinečnou show si můžete v Dubaji užít v Mandarin Oriental Jumeira Dubai. Ubytování v tomto hotelu ale není podmínkou pro absolvování Sublimotion.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-hotel-exterior-cityscape-01-1

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Poznejte Karibik z luxusní výletní lodi

Poznejte Karibik z luxusní výletní lodi

Užijte si opalování na Grenadinách, vydejte se na rafting do Dominikánské republiky, prozkoumejte deštné pralesy v Kostarice i mayské ruiny v Mexiku. Vše díky plovoucímu luxusnímu hotelu Silversea.

Objevte více
Tipy na letní dovolenou

Tipy na letní dovolenou

Romantika, exotika, pohoda a odpočinek? Nebo raději dobrodružství, objevování a adrenalin? Vyberte si s námi letní dovolenou a užijte si zasloužené volno.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“