SUBLIMOTION v Dubaji

Zážitky Od každého trochu

Jedinečné multismyslové představení pro pouhých 12 hostů u jednoho stolu a nebývalý gastronomický zážitek díky kulinářskému umění a technologickým inovacím.

1450x674 20190602_Sublimotion_008_AR

Sublimotion – 2 michelinské hvězdy uprostřed multimediální show

Tato velkolepá hi-tech show kolem fantastického epikurejského setkání mění jídelnu v jeviště, personál v herce a vás ve hvězdy. Vaše smysly probudí dokonalý zvukový doprovod, opojné vůně a chutě a hlavně dechberoucí videopředstavení, které se promítá na každou část místnosti a které vás zavede do fantastických míst na světě. Připravte se na opravdu jedinečný zážitek z jídla a stolování, který si zamilujete!

Tajemství Sublimotion

Kuchyně a dokonale připravené menu Sublimotion jsou přísně střeženým tajemstvím a jeho prezentace a celé představení jsou klíčovými ingrediencemi k dokonalému a netradičnímu gurmánskému zážitku.

1032x554 Sublimotion_BeARTpro_159_08.11.21

 

Paco Roncero

Mimořádný Sublimotion, který se v roce 2014 okamžitě proslavil v exkluzivním prostoru na Ibize, je duchovním dítětem Paco Roncera, šéfkuchaře a majitele restaurace Paco Roncero Restaurante v Madridu, oceněné 2 michelinskými hvězdami, v doprovodu spoluzakladatele a kreativního ředitele Eduarda Gonzalese.

1032x554 dubai-sublimotion-chef-shot

 

Mandarin Oriental Jumeira Dubai

Ať už plánujete oslavu narozenin, intimní večírek, zasedání představenstva nebo zahajovací akci, vstupte do vzrušujícího světa molekulární gastronomie a haute cuisine, kde se spojují inovace, umění a technologie a vytvářejí dramatické kulinářské požitky v originální a působivé atmosféře. Tuto jedinečnou show si můžete v Dubaji užít v Mandarin Oriental Jumeira Dubai. Ubytování v tomto hotelu ale není podmínkou pro absolvování Sublimotion.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-hotel-exterior-cityscape-01-1

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

S námi ji díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu než Phileas Fogg. Například soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny.

Objevte více
Maledivy: Cheval Blanc, nebo Velaa?

Maledivy: Cheval Blanc, nebo Velaa?

2 resorty, jejichž kvalita a ambice převyšují na Maledivách ostatní. Pro nejnáročnější cestovatele je otázka jasná: Cheval Blanc, nebo Velaa? Poradíme vám.

Objevte více
Dubaj

Dubaj

Ležet na pláži, nakupovat, odpočívat, ochutnávat špičkovou gastronomii z celého světa, oddávat se kultuře, objevovat poušť, hrát golf, sázet na koně i lyžovat. Dubaj vyjde vstříc každému milovníku luxusu a pohodlí.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Alena Durnová

Client Services Director