SUBLIMOTION v Dubaji

Zážitky Prodloužený víkend

Jedinečné multismyslové představení pro pouhých 12 hostů u jednoho stolu a nebývalý gastronomický zážitek díky kulinářskému umění a technologickým inovacím.

1450x674 20190602_Sublimotion_008_AR

Sublimotion – 2 michelinské hvězdy uprostřed multimediální show

Tato velkolepá hi-tech show kolem fantastického epikurejského setkání mění jídelnu v jeviště, personál v herce a vás ve hvězdy. Vaše smysly probudí dokonalý zvukový doprovod, opojné vůně a chutě a hlavně dechberoucí videopředstavení, které se promítá na každou část místnosti a které vás zavede do fantastických míst na světě. Připravte se na opravdu jedinečný zážitek z jídla a stolování, který si zamilujete!

Tajemství Sublimotion

Kuchyně a dokonale připravené menu Sublimotion jsou přísně střeženým tajemstvím a jeho prezentace a celé představení jsou klíčovými ingrediencemi k dokonalému a netradičnímu gurmánskému zážitku.

1032x554 Sublimotion_BeARTpro_159_08.11.21

 

Paco Roncero

Mimořádný Sublimotion, který se v roce 2014 okamžitě proslavil v exkluzivním prostoru na Ibize, je duchovním dítětem Paco Roncera, šéfkuchaře a majitele restaurace Paco Roncero Restaurante v Madridu, oceněné 2 michelinskými hvězdami, v doprovodu spoluzakladatele a kreativního ředitele Eduarda Gonzalese.

1032x554 dubai-sublimotion-chef-shot

 

Mandarin Oriental Jumeira Dubai

Ať už plánujete oslavu narozenin, intimní večírek, zasedání představenstva nebo zahajovací akci, vstupte do vzrušujícího světa molekulární gastronomie a haute cuisine, kde se spojují inovace, umění a technologie a vytvářejí dramatické kulinářské požitky v originální a působivé atmosféře. Tuto jedinečnou show si můžete v Dubaji užít v Mandarin Oriental Jumeira Dubai. Ubytování v tomto hotelu ale není podmínkou pro absolvování Sublimotion.

1032x554 Mandarin Oriental Jumeira dubai-hotel-exterior-cityscape-01-1

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

72 hodin v Amsterdamu

72 hodin v Amsterdamu

Vydejte se s námi třeba na prodloužený víkend do této nádherné holandské metropole. Přinášíme vám tipy, jak si užít to nejsvobodomyslnější město Evropy.

Objevte více
Pět top restaurací v Římě

Pět top restaurací v Římě

Lze vůbec navštívit Řím a přitom nevyzkoušet to nejzajímavější z italské gastronomie? Nikoliv. Tak neváhejte a vyberte si to nejlepší. Buon appetito!

Objevte více
Cesta za vínem do Burgundska

Cesta za vínem do Burgundska

Až budete projíždět krásnou krajinou Burgundska, uvidíte široko daleko jen zelené vinice. Je to skvělý pocit užívat si soukromí a ničím nerušený klid.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“