Cunard

 

Nechte se přenést do dob legendárního Titaniku a zažijte vytříbený luxus a tradici zaoceánských lodí. Každá z nich je pojmenována po jedné z britských panovnic, a není se tak čemu divit, že vás na nich čeká přímo královský zážitek.

 

Britsko-americká lodní společnost představuje legendu mezi zaoceánskými plavbami. Její lodě Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth okouzlují hosty svým vybavením, programem a interiéry už 177 let a nezklamou ani ty nejnáročnější cestovatele.

Kromě světově proslulých plaveb přes Atlantik je možné na jejich palubách navštívit Středomoří nebo absolvovat i krátkou čtyřdenní plavbu do Hamburku. Pro opravdu zapálené cestovatele také nabízí Cunard jedinečnou nabídku tříměsíční plavby kolem světa.

Během pobytu na těchto lodích je pro pasažéry nachystán neuvěřitelně pestrý program, který zahrnuje edukativní přednášky, nebo i divadelní představení. Na každé plavbě se také pořádá minimálně jeden společenský večer s formálním dresscodem.

Načítám

Seabourn

 

Nechte se bezpečně dovézt na místa, kam byste se jinak nedostali. Ať už je vaším snem zavítat do mrazivé Antarktidy nebo chcete poznat Karibik, lodě Seabourn zajistí, že si pobyt na jejich palubách užijete naplno.

 

S luxusními většími jachtami Seabourn můžete cestovat po celém světě. Neformální atmosféra, vysoký komfort a maximální kapacitou 600 osob činí z těchto flotily ideální způsob, jak si užít perfektní dovolenou. V současné době si můžete vybírat z 6 lodí, díky kterým se vydáte i na velmi těžko přístupná místa. Se Seabourn se totiž jako s jedinou společností dostanete až do mrazivé Antarktidy s možností se po této nehostinné krajině i projít. Nejkratší plavby trvají týden, ty nejdelší dokonce překračují i 100 dní. Na palubě je samozřejmě hostům v rámci all inclusive k dispozici několik restaurací, bohatý program, kasina, kosmetické salóny a také večerní hudební či taneční představení.

Načítám

Windstar Cruises

 

Cestujte po stopách vína nebo se vydejte poznat svět z palub lodí Windstar Cruises. Komfortní cestování a intimní atmosféra si získá i ty nejnáročnější cestovatele. 

 

 

Flotila lodí americké společnosti Windstar Cruises si své hosty hýčká ubytováním a interiérem, který může soupeřit s jakýmkoliv pětihvězdičkovým hotelem. Intimní atmosféra na lodích, které pojmou maximálně 200 osob potěší zejména cestující preferující soukromí. Kromě plaveb po celém světě nabízí Windstar Cruises také tematické plavby, ve kterých můžete cestovat po stopách výborné gastronomie a vína nebo například na Grand Prix do Monaka. Na palubě je navíc postaráno o hosty nejen dospělé, ale i ty malé, a to díky dětským programům.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat