Cestujte po světě na palubách luxusních lodí

Zážitky Dovolená na jachtě

Na zaoceánských lodích vás čeká vskutku královský zážitek.

1450x674 Cestujte po světě na palubách luxusních lodí s Exclusive Tours  shutterstock_275086532

 

Komfortní cestování pro ty nejnáročnější cestovatele

Nechte se přenést do dob legendárního Titaniku a zažijte vytříbený luxus a tradici zaoceánských lodí. Nechte se bezpečně dovézt na místa, kam byste se jinak nedostali. Cestujte po stopách vína nebo se vydejte poznat svět z palub luxusních lodí. 

 

Cunard

Nechte se přenést do dob legendárního Titaniku a zažijte vytříbený luxus a tradici zaoceánských lodí. Každá z nich je pojmenována po jedné z britských panovnic, a není se tak čemu divit, že vás na nich čeká přímo královský zážitek.

Britsko-americká lodní společnost Cunard představuje legendu mezi zaoceánskými plavbami. Její lodě Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth okouzlují hosty svým vybavením, programem a interiéry už 177 let a nezklamou ani ty nejnáročnější cestovatele.

Kromě světově proslulých plaveb přes Atlantik je možné na jejich palubách navštívit Středomoří nebo absolvovat i krátkou 4denní plavbu do Hamburku. Pro opravdu zapálené cestovatele také nabízí Cunard jedinečnou nabídku 3měsíční plavby kolem světa.

Během pobytu na těchto lodích je pro pasažéry nachystán neuvěřitelně pestrý program, který zahrnuje edukativní přednášky nebo i divadelní představení. Na každé plavbě se také pořádá minimálně jeden společenský večer s formálním dresscodem.

cunrad Cestujte po světě na palubách luxusních lodí s Exclusive Tours qv-royal-arcade-053

 

  

Seabourn

Nechte se bezpečně dovézt na místa, kam byste se jinak nedostali. Ať už je vaším snem zavítat do mrazivé Antarktidy nebo chcete poznat Karibik, lodě Seabourn zajistí, že si pobyt na jejich palubách užijete naplno.

S luxusními většími jachtami Seabourn můžete cestovat po celém světě. Neformální atmosféra, vysoký komfort a maximální kapacitou 600 osob činí z těchto flotily ideální způsob, jak si užít perfektní dovolenou. V současné době si můžete vybírat z 6 lodí, díky kterým se vydáte i na velmi těžko přístupná místa. Se Seabourn se totiž jako s jedinou společností dostanete až do mrazivé Antarktidy s možností se po této nehostinné krajině i projít. Nejkratší plavby trvají týden, ty nejdelší dokonce překračují i 100 dní. Na palubě je samozřejmě hostům v rámci all inclusive k dispozici několik restaurací, bohatý program, kasina, kosmetické salóny a také večerní hudební či taneční představení.

Seabourn Cestujte po světě na palubách luxusních lodí s Exclusive Tours seabourn-expedition-ships-signature-suite-bedroom

 

Windstar Cruises

Cestujte po stopách vína nebo se vydejte poznat svět z palub lodí Windstar Cruises. Komfortní cestování a intimní atmosféra si získá i ty nejnáročnější cestovatele.

Flotila lodí americké společnosti Windstar Cruises si své hosty hýčká ubytováním a interiérem, který může soupeřit s jakýmkoliv pětihvězdičkovým hotelem. Intimní atmosféra na lodích, které pojmou maximálně 200 osob, potěší zejména cestující preferující soukromí. Kromě plaveb po celém světě nabízí Windstar Cruises také tematické plavby, ve kterých můžete cestovat po stopách výborné gastronomie a vína nebo například na Grand Prix do Monaka. Na palubě je navíc postaráno o hosty nejen dospělé, ale i ty malé, a to díky dětským programům.

Windstar Cruises Cestujte po světě na palubách luxusních lodí s Exclusive Tours o_br_reception_01

 

Tipy na další zážitky

Dovolená na luxusní jachtě

Dovolená na luxusní jachtě

Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování a objevovat destinace z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Objevte více
Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Na palubách francouzských přepychových korábů vás čeká odpočinkové tempo, každý den nový přístav, luxusní kuchyně a uvolněná atmosféra.

Objevte více
F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

Užijte si zábavu a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nezapomenutelnou dovolenou na míru vám připravíme téměř kdekoliv na světě.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader