F1 – Velká cena Monaka 2023

Zážitky Od každého trochu

Užijte si 3 dny zábavy a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem a prvotřídní gastronomií.

166 000 Kč za osobu (cena bez ubytování a dopravy na místo)

 

1450x674 F1_experience_297x210_no_logo

Formule 1 z paluby luxusní superjachty

Užijte si kvalifikaci a hlavní závod z paluby 44 metrů dlouhé jachty ukotvené na prestižní pozici mezi šikanou Nouvelle (10, 11) a levotočivou zatáčkou Tabac (12). Mezi závody si vychutnávejte šampaňské, stejně jako další drinky a prémiový catering. V pátek před závodním víkendem se můžete těšit na zahajovací party na lodi s živou kapelou a DJ.

TOTO CHCI ZAŽÍT

1/3

1032x1108 BT Entrance

Itinerář: 1. den

Zahajovací party v Monaku
(pátek 26. května 2023)

Mezi 18. a 19 hod. vás vyzvedne řidič ve vašem hotelu a převeze vás do Monte Carla, kde vás poprvé uvítá posádka luxusní jachty. V pátek večer se můžete projít po monackém okruhu a zúčastnit se elektrizující zahajovací party jak v přístavu, tak i na jachtě.

1032x1108 Monaco GP Fashion Show 1

Itinerář: 2. den

Kvalifikace
(sobota 27. května 2023)

Sobota začíná dopoledním transferem z Nice do přístavu Fontvieille v Monaku. Odtud vás menší člun kolem Monaka dopraví na jachtu kotvící v přístavu Port Hercule.

Sobota je nabitá závody: od tréninku F1 a kvalifikačních jízd přes seriály GP2 a Porsche Supercup. Mezi těmito závody vás přímo na jachtě budou bavit speciální hosté a budete si vychutnávat prvotřídní catering.

1032x1108 4-1

Itinerář: 3. den

Grand prix
(neděle 28. května 2023)

Neděle začíná dopoledním transferem z Nice do přístavu Fontvieille v Monaku. Odtud vás menší člun kolem Monaka dopraví na jachtu kotvící v přístavu Port Hercule.

V neděli vás čeká Velká cena F1 a i dnes vás přímo na jachtě budou bavit speciální hosté a budete si vychutnávat prvotřídní catering.

Luxusní 3patrová jachta

Od pátku 26. do neděle 28. května 2023 budete mít přístup na loď s kapacitou až 90 osob. Příjezd na loď je působivý sám o sobě – poplujete kolem Monaka na menší lodi přímo do přístavu Hercule, kde je tato luxusní 3patrová jachta zakotvena.

V pátek si užijete zahajovací večírek s živou kapelou a DJ, zatímco v sobotu a v neděli vás čeká ranní občerstvení, bohatý oběd formou bufetu, kanapky po celý den a neomezené množství nápojů včetně tří barev vína a kvalitního šampaňského. Loď je vybavena několika televizními obrazovkami, takže vám neunikne žádný detail závodu.

1032x554 jachta BT Night Party Set Up 1

 

Pozice na okruhu, jachtě a tribunách

Pozice jachty je skutečně prestižní. Loď kotví v první linii přímo na trati mezi šikanou Nouvelle (zatáčky 10, 11) a úzkou levotočivou zatáčkou Tabac (12). Závod můžete sledovat z první a druhé paluby. Pro ty z vás, kteří chtějí sledovat hlavní závod z jiné perspektivy, nabízíme volitelný vstup na tribunu "O" (vstupenka za příplatek, dle aktuální nabídky), kam vás dopraví loď.

1032x554 F1 mapa2

 

Cena programu Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

166 000 Kč za 1 osobu

V ceně programu je zahrnuto

  • Neomezený víkendový přístup na luxusní superjachtu kotvící na prestižní pozici u trati v přístavu Port Hercule v Monte Carlu, all inclusive prémiový bar s nabídkou šampaňského, vína, piva a nealkoholických nápojů, celodenní gurmánské stravování (ranní občerstvení, brunchové jednohubky, polední bufetový oběd, odpolední čaj/káva, páteční party na lodi s živou hudbou, DJ, módní přehlídkou, v sobotu a neděli interview s osobnostmi.
  • Veškeré pozemní a vodní transfery na Côte d’Azur v průběhu vašeho pobytu mezi jachtou a vaším hotelem (platí od pátku do neděle, 2x transfer denně, a to v rádiu 30 km od Monaka, delší transfery mimo tento rádius za příplatek).
  • Doprovodný česky hovořící tým je vám v Monaku k dispozici 24/7.
  • Travel designér Exclusive Tours vám tuto akci zařídí, naplánuje dopravu a ubytování včetně všech potřebných rezervací a bude vám po dobu vaší cesty k dispozici 24 hod. denně na telefonu.

V ceně programu není zahrnuto

  • Tato cena nezahrnuje ubytování a dopravu na místo. Ubytování včetně dopravy vám rádi zařídíme. Neváhejte nás kontaktovat.
1032x1108 F1_experience_297x210_no_logo

Tipy na další zážitky

K moři! Top místa a zážitky na léto

K moři! Top místa a zážitky na léto

Představujeme vám tato kouzelná místa v Evropě nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Nechte se inspirovat.

Objevte více
Privátní lety

Privátní lety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Na výběr máte více než 900 destinací na všech 7 kontinentech včetně nejodlehlejších míst planety. Tedy více než u kterékoliv jiné plavební společnosti.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér