F1 – Velká cena Monaka 2023

Zážitky Dovolená na jachtě

Užijte si 3 dny zábavy a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem a prvotřídní gastronomií.

166 000 Kč za osobu (cena bez ubytování a dopravy na místo)

 

1450x674 F1_experience_297x210_no_logo

Formule 1 z paluby luxusní superjachty

Užijte si kvalifikaci a hlavní závod z paluby 44 metrů dlouhé jachty ukotvené na prestižní pozici mezi šikanou Nouvelle (10, 11) a levotočivou zatáčkou Tabac (12). Mezi závody si vychutnávejte šampaňské, stejně jako další drinky a prémiový catering. V pátek před závodním víkendem se můžete těšit na zahajovací party na lodi s živou kapelou a DJ.

TOTO CHCI ZAŽÍT

1/3

1032x1108 BT Entrance

Itinerář: 1. den

Zahajovací party v Monaku
(pátek 26. května 2023)

Mezi 18. a 19 hod. vás vyzvedne řidič ve vašem hotelu a převeze vás do Monte Carla, kde vás poprvé uvítá posádka luxusní jachty. V pátek večer se můžete projít po monackém okruhu a zúčastnit se elektrizující zahajovací party jak v přístavu, tak i na jachtě.

1032x1108 Monaco GP Fashion Show 1

Itinerář: 2. den

Kvalifikace
(sobota 27. května 2023)

Sobota začíná dopoledním transferem z Nice do přístavu Fontvieille v Monaku. Odtud vás menší člun kolem Monaka dopraví na jachtu kotvící v přístavu Port Hercule.

Sobota je nabitá závody: od tréninku F1 a kvalifikačních jízd přes seriály GP2 a Porsche Supercup. Mezi těmito závody vás přímo na jachtě budou bavit speciální hosté a budete si vychutnávat prvotřídní catering.

1032x1108 4-1

Itinerář: 3. den

Grand prix
(neděle 28. května 2023)

Neděle začíná dopoledním transferem z Nice do přístavu Fontvieille v Monaku. Odtud vás menší člun kolem Monaka dopraví na jachtu kotvící v přístavu Port Hercule.

V neděli vás čeká Velká cena F1 a i dnes vás přímo na jachtě budou bavit speciální hosté a budete si vychutnávat prvotřídní catering.

Luxusní 3patrová jachta

Od pátku 26. do neděle 28. května 2023 budete mít přístup na loď s kapacitou až 90 osob. Příjezd na loď je působivý sám o sobě – poplujete kolem Monaka na menší lodi přímo do přístavu Hercule, kde je tato luxusní 3patrová jachta zakotvena.

V pátek si užijete zahajovací večírek s živou kapelou a DJ, zatímco v sobotu a v neděli vás čeká ranní občerstvení, bohatý oběd formou bufetu, kanapky po celý den a neomezené množství nápojů včetně tří barev vína a kvalitního šampaňského. Loď je vybavena několika televizními obrazovkami, takže vám neunikne žádný detail závodu.

1032x554 jachta BT Night Party Set Up 1

 

Pozice na okruhu, jachtě a tribunách

Pozice jachty je skutečně prestižní. Loď kotví v první linii přímo na trati mezi šikanou Nouvelle (zatáčky 10, 11) a úzkou levotočivou zatáčkou Tabac (12). Závod můžete sledovat z první a druhé paluby. Pro ty z vás, kteří chtějí sledovat hlavní závod z jiné perspektivy, nabízíme volitelný vstup na tribunu "O" (vstupenka za příplatek, dle aktuální nabídky), kam vás dopraví loď.

1032x554 F1 mapa2

 

Cena programu Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

166 000 Kč za 1 osobu

V ceně programu je zahrnuto

  • Neomezený víkendový přístup na luxusní superjachtu kotvící na prestižní pozici u trati v přístavu Port Hercule v Monte Carlu, all inclusive prémiový bar s nabídkou šampaňského, vína, piva a nealkoholických nápojů, celodenní gurmánské stravování (ranní občerstvení, brunchové jednohubky, polední bufetový oběd, odpolední čaj/káva, páteční party na lodi s živou hudbou, DJ, módní přehlídkou, v sobotu a neděli interview s osobnostmi.
  • Veškeré pozemní a vodní transfery na Côte d’Azur v průběhu vašeho pobytu mezi jachtou a vaším hotelem (platí od pátku do neděle, 2x transfer denně, a to v rádiu 30 km od Monaka, delší transfery mimo tento rádius za příplatek).
  • Doprovodný česky hovořící tým je vám v Monaku k dispozici 24/7.
  • Travel designér Exclusive Tours vám tuto akci zařídí, naplánuje dopravu a ubytování včetně všech potřebných rezervací a bude vám po dobu vaší cesty k dispozici 24 hod. denně na telefonu.

V ceně programu není zahrnuto

  • Tato cena nezahrnuje ubytování a dopravu na místo. Ubytování včetně dopravy vám rádi zařídíme. Neváhejte nás kontaktovat.
1032x1108 F1_experience_297x210_no_logo

Tipy na další zážitky

Scenic Luxury Cruises & Tours

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Na výběr máte více než 900 destinací na všech 7 kontinentech včetně nejodlehlejších míst planety. Tedy více než u kterékoliv jiné plavební společnosti.

Objevte více
Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Na palubách francouzských přepychových korábů vás čeká odpočinkové tempo, každý den nový přístav, luxusní kuchyně a uvolněná atmosféra.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist