S rodinou na Maledivy

Zážitky Dovolená s dětmi

Objevte čistou esenci luxusu v Soneva Jani.

1450x674 Soneva Jani 15304_Soneva Jani - Family

 

Rodinná dovolená na Maledivách

Hledáte-li zaručený tip na kombinaci nejhezčích maledivských lokalit se špičkovým ubytováním pro celou rodinu a toužíte-li zároveň po něčem neokoukaném, zvolte resort Soneva Jani. Komplex, jehož název je inspirovaný slůvkem soneva, znamenající v sanskrtu „moudrost", byl otevřen v listopadu 2016. Jedná se o čistou esenci luxusu a inovativního přístupu k ubytovacím službám.

Soneva Jani, Maledivy – Noonu Atoll

Soneva Jani vyrostl na Medhufaru, největším z pětice ostrůvků na jihovýchodě atolu Noonu. Blížíte-li se sem hydroplánem ze 40 min. vzdáleného mezinárodního letiště v metropoli Male, jedná se na první pohled o skutečně malebnou lokalitu. Ovšem již při druhém pohledu je vám jasné, že tady jde o více než jen standardní maledivský resort.

Soneva Jani totiž povyšuje ubytování na Maledivách o další úroveň výš. Už to nejsou jenom komfortní chaty, ale luxusní stylové vily, které se od sebe liší pouze velikostí a dispozicemi. Moderní 2podlažní vodní vily či plážové bungalovy s privátním bazénem jsou zasazeny do laguny s křišťálově čistou vodou, lemované nedotčenými plážemi a hojnou tropickou vegetací. Dominuje tady naprostý klid a soukromí, tudíž vás nikdo nebude rušit.

Soneva Jani 22132_Soneva-Jani-4-Bedroom-Island-Villa-_Villa-28_--1600x900.jpg

 

 

Zábava pro celou rodinu

Srdcem celého střediska je 3podlažní budova zvaná Gathering, ukrývající různá restaurační zařízení včetně vinného sklepa, wellness centrum s lázeňskou péčí, knihovnu, obchůdek a galerii. K dispozici je též dětské hřiště a spousta aktivit speciálně pro ně, kterých se však můžete účastnit také. Vyrazte sázet stromky, zaplavat si s delfíny, naučit se připravovat zmrzlinu či podnikněte dobrodružnou výpravu za pokladem.

Anebo vypusťte děti do Summer Camp Soneva Jani, kde je čeká vysoce koncentrované množství zábavy a také spousta dalších dětí stejného věku. Budou společně vyrábět masky, vymýšlet nealkoholické koktejly, hrát tenis, a dokonce i prozkoumávat okolní ostrovy pod vedením milého a starostlivého personálu.

Soneva Jani 15273_Soneva Jani - Family

 

Kvalitní suroviny, báječná chuť a energetická vyváženost

Hodně záležet si v Soneva Jani dávají i na stravě – kvalitní suroviny, báječná chuť a energetická vyváženost jsou základem. Proto nechybí ovocný bar s organickými zahradními saláty, čerstvě ulovené a grilované ryby, libové uzeniny ani sýry či sushi pro opravdové znalce. Široká nabídka zahrnuje také pizzu, speciality národní kuchyně, ohromnou vinotéku nebo bar nabízející koktejly, destiláty a likéry. Specialitou je bezplatná, ručně vyráběná čokoláda a více než padesátka druhů zmrzlin.

Soneva Jani 12432_Soneva Jani - Screw pine ice cream

 

 

Nebe s vesmírnými obrazy

V luxusních vilách areálu Soneva Jani lze samozřejmě prožít celý pobyt na Maledivách, ale byla by to velká škoda. Zvláště, když resort ukrývá několik unikátních způsobů trávení volného času. Napadlo vás například někdy během dovolené pozorovat hvězdnou oblohu? Na Medhufaru to není problém, nad Maledivami je nebe vesmírnými obrazy doslova přeplněné, hlavně zásluhou zdejšího čistého ovzduší. Hotelová observatoř zajišťuje i komentované prohlídky a k tomu něco dobrého na zub.

Soneva Jani 29088_Soneva-Jani-So-Starstruck-1600x900

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Tipy na další zážitky

Kam s dětmi na dovolenou

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více
Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Luxusní hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. V jeho hotelech se perfektně zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče.

Objevte více
Kam s dětmi za dobrodružstvím

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naši travel designéři naplánují a zařídí vše pro vaši cestu. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader