Turecko pro celou rodinu

Zážitky Dovolená s dětmi

Tipy travel designérů Exclusive Tours

 

1450x674 Turecko pro celou rodinu cover shutterstock_219200716

 

5hvězdičkové resorty v Beleku nabízejí dětem aquaparky, dospělým golfová hřiště a všem pobyt All Inclusive

Turecká letoviska mají proti evropským destinacím velkou výhodu – i na nejluxusnějších místech je v nabídce stravování formou All Inclusive. Nemusíte si dělat starosti, kam zajít přes oběd a co si dáte k večeři. „To ocení hlavně rodiny s dětmi, které tak mohou celý den využívat pestrou nabídku aktivit v resortech,“ říkají naši travel designéři.

Přímou linkou do Antalye

Filozofií tureckých resortů je nabídnout program pro celou rodinu a aktivity, ze kterých je radost vybírat. „Součástí hotelů jsou aquaparky, velké dětské kluby, kina s večerním programem. A také golfová hřiště pro začínající i pokročilé hráče,“ říkají travel designéři Exclusive Tours po návratu z Turecka.

„Z pražského letiště jste v Antalyi přímou linkou už za 3 hod. a do Beleku k luxusním resortům je to autem už jen 40 min. pohodové jízdy,“ dodávají.

Naši travel designéři ze své návštěvy v Turecku přinášejí 3 tipy na nezapomenutelnou rodinnou dovolenou. Vydejte se i vy na zaslouženou relaxaci do Turecka na pobřeží Středozemního moře.

1032x554 Turecko pro celou rodinu shutterstock_625023728

 

 

Regnum Carya Golf & Spa

Hotel Regnum Carya Golf & Spa byl otevřen už na jaře roku 2014 a na Turecké riviéře patří stále k těm nejluxusnějším. Stojí přímo na golfovém hřišti Carya, jehož design se podobá klasickým kontinentálním golfovým klubům. Při hře, kterou zpestřují úžasné výhledy ve stínu eukalyptů a borovic, se tak budete cítit jako na svém oblíbeném hřišti jinde v Evropě. Navíc si můžete zahrát i v noci za umělého osvětlení.

„Ale není to jen golf, čím je resort Regnum Carya Golf & Spa zajímavý,“ dodávají travel designéři. „Hotel má velkoryse řešené pokoje s terasou, ze kterých je úžasný výhled na moře.“ Pláž s bílým pískem je vzdálená pouhé 3 min. chůze, i tak se ale ke svému lehátku můžete nechat dopravit vozítkem.

„Děti ale možná budou chtít zůstat v areálu Regnum Carya Golf & Spa. Mají v něm k dispozici velký aquapark, hřiště s pirátskou tématikou i Chelsea Soccer School, ve které malé fotbalisty učí angličtí trenéři.

1032x554 Regnum Carya Golf & Spa general_view_regnumcarya

 

Rixos Premium Belek

Tento hotel je pro děti jako stvořený, kids club je totiž na zahradě i přímo na pláži, dospělí tak mohou relaxovat a děti si hrát. A místa mají opravdu hodně, pláž je dlouhá celý kilometr. Rixos je rodinným a zároveň velmi živým místem – denní animační programy doplňují večerní představení s koncerty nebo vystoupení DJs.

Co z Rixosu dělá opravdu výjimečné místo, je aquapark, jeden z největších v Evropě. Jeho specialitou je vodní fontána, která vás na gumovém kruhu vytlačí do výšky 13 m, a pak nechá spadnout zpátky do bazénů. Dalším lákadlem je delfinárium, ve kterém našly nový domov i velryby a mrož. Pravidelně se zde konají show, můžete si s delfíny také zaplavat a zažít něco jedinečného.

1032x554 Turecko pro celou rodinu Rixos Premium Belek

 

Maxx Royal Belek Golf Resort

Maxx Royal Belek představuje spojení luxusního golfového hotelu s bohatým dětským programem. Resort byl otevřen v roce 2011 a pyšní se programem Maxx All Inclusive, v rámci něhož splývá snídaně s obědem i všemi snacky. Ideální dovolená pro ty, kteří chtějí své tělo hýčkat i zevnitř.

Kdo chce tělo protáhnout na čerstvém vzduchu, užije si 18jamkové golfové hřiště. Jeho tvůrcem je legendární hráč Colin Montgomerie, který po sérii triumfů na European Tour vstoupil do World Golf Hall of Fame. Hřiště na pobřeží je dnes dějištěm prestižních turnajů s účastí elity. Můžete se přitom ubytovat přímo u něj ve velkorysých vilách, prostorné suity a pokoje jsou pak součástí rozsáhlého hotelového komplexu.

Děti v Maxx Royal Belek mohou trávit čas nejen v kids clubech se zajímavým programem, ale mohou si užít i zábavu ve vodním parku, kde sedm klasických bazénů doplňují skluzavky nebo bazén s vlnobitím. Opravdu nás zaujal také DinoLand. V tomto ojedinělém hotelovém parku se ti nejmenší zábavnou formou seznámí se životem pravěkých ještěrů, někteří z nich jim navíc přeletí nad hlavou.

Turecko je zemí, kde se zabaví každý. Ať už hledá odpočinek, nebo sportovní aktivity. Hlavně rodiny s dětmi se sem budou chtít vracet.

1032x554 Maxx Royal Belek Golf Resort 20170725112246823

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Tipy na další zážitky

S rodinou na Maledivy

S rodinou na Maledivy

Hledáte tip na kombinaci nejhezčích maledivských lokalit se špičkovým ubytováním a širokou nabídkou aktivit pro celou rodinu? Objevte resort Soneva Jani.

Objevte více
Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Luxusní hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. V jeho hotelech se perfektně zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče.

Objevte více
Kam s dětmi na dovolenou

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Zajděte si na kávu do La Patisserie v hotelu Rixos Premium Belek. Nachází se v jednom z křídel hotelu. Prostředí je upraveno ve stylu francouzské ulice. Na strop se tu promítají různá počasí od slunečného nebe po červánky. Kolem stolů prochází houslista a vzduchem se line vůně kávy a čerstvých croissantů. Snadno tu zapomenete, že se vlastně nacházíte v Turecku.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist