Kam s dětmi na dovolenou

Zážitky Dovolená s dětmi

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy.

Vytáhněte svoje báječné děti na super výlet!

1450x674_Děti_shutterstock_697636801

 

Jsme architekti i dětských cestovatelských snů

Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. My vám toho ale umíme nabídnout mnohem více – stačí jen zavolat nebo nám napsat a společně, přesně podle jejich i vašich představ, vymyslíme ten nejzábavnější výlet století.

S dětmi do Turecka

Jedním z nejlepších tureckých resortů pro rodiny je Maxx Royal Belek, který spojuje luxusní golfový hotel s bohatým dětským programem. Malí hosté mohou trávit čas nejen v dětských klubech, ale také v aquaparku s bazény, skluzavkami a bazénem s vlnobitím či v DinoLandu, kde se seznámí se životem pravěkých ještěrů. Někteří z nich jim dokonce přeletí nad hlavou!

Zatímco o vaše ratolesti se zde královsky postarají, vy si užijete 18jamkové golfové hřiště, které vytvořil legendární hráč Colin Montgomerie. Ubytovat se můžete ve velkorysých vilách přímo u hřiště. Prostorné suity a pokoje jsou pak součástí rozsáhlého hotelového komplexu. Ať už hledáte odpočinek nebo sportovní aktivity, vy i vaše děti se sem budete vždy rádi vracet.

1032x554_Turecko_Dino Land Belek_20170724162545892

 

Za lvy a levharty do Afriky

Jihoafrickou republiku (JAR) si vy i celá vaše rodina zamilujete. Na přivítanou vám zamává ploutvemi velryba, před nosem vám vyskočí delfín a na břehu vás již budou čekat lachtani či tučňáci. Za hrdiny Lvího krále pak vyrazte do privátních rezervací, jako jsou Madikwe Game Reserve nebo Tswalu Kalahari. Najdete zde lepší podmínky pro pozorování zvěře než v samotných národních parcích.

Pod dohledem profesionálů si kromě sledování fascinujících divokých zvířat vaši potomci také vyzkouší, jaké je to být strážcem národního parku nebo jak se o sebe postarat v divočině. Vyrobí si vlastní luk a šíp, naučí se stopovat i rybařit a pustí se do vaření nebo řemeslné výroby.

1032x554_Madikwe Game Reserve_shutterstock_587800427

 

Za soby na daleký sever

Pravé severské dobrodružství zažijete například v Octola Lodge, mj. oblíbeném cíli bývalého jezdce formule 1 Miky Häkkinena. Vyzkoušíte si jízdu se psím spřežením nebo se soby, které pak v oboře nakrmíte a podrbete. Uvidíte polární záři, na saních či lyžích sjedete bílé svahy a projdete se na sněžnicích. Celou dobu vám budou k dispozici na slovo vzatí profesionálové, od soukromého šéfkuchaře po průvodce. Vše v luxusním ubytování o pouhých 10 pokojích, takže soukromí máte zaručeno.

Které dítě by si nepřálo, aby Vánoce byly víckrát než jen jednou za rok? Své ratolesti můžete přání splnit po celý rok v privátních vánočních chaletech v Santově vesničce. Čekají vás na míru šité vánoční zážitky při hledání Santa Clause, zatímco zdejší personál se o vše postará.

1032x554_Laponsko_Santova vesnička_shutterstock_597095666

 

Do Rakouska za zábavou

Jeden z nejlepších pětihvězdičkových hotelů pro zimní rodinnou dovolenou je Schlosshotel Fiss. Kromě wellness a vodního zábavního parku vyrazíte v létě i v zimě na výlety po okolí či do Summer Fun Park Fiss s trampolínami, zoo a bobovou dráhou. STOCK resort zase vyniká svým rozsáhlým wellness centrem, ale nechybí ani dětský klub, aquapark a spousta aktivit od jógy až po golf a tenis.

Láká vás místo odlehlejší a více spjaté s přírodou? Doporučujeme unikátní ekologický resort Almdorf Seinerzeit s rustikálními chalety. Sázkou na jistotu jsou tzv. Kinderhotely. Kinderhotel Buchau má krásné přírodní jezero a Kinderhotel Almhof zahrnuje Childrens's Eldorado, speciální budovu s dětským zázemím, venkovním a vnitřním bazénem či skluzavkami.

1032x554_Rakousko_shutterstock_1102303751

 

Džungle a dobrodružství na Kostarice

Zhruba čtvrtinu území Kostariky tvoří národní parky a jiná chráněná území. Určitě nevynechte poloostrov Osa, který patří k regionům s největší biodiverzitou na světě. Při procházce džunglí můžete potkat opice, lenochody, papoušky, nebo dokonce pumy. Navštivte také poloostrov Papagayo, kde zažijete dokonalou harmonii s okolní přírodou v luxusních ekologických resortech.

Vaše ratolesti si zaručeně užijí zdejší rozmanitou přírodu a nejvíce je nadchne, na kolik volně žijících krásných zvířat narazí během dne. Velmi oblíbené jsou také procházky a zipline vysoko v korunách stromů, někdy i 60 metrů nad zemí. A pokud si chcete dopřát společný relax, vydejte se na jednu ze zdejších příjemných pláží. Kostarika je zkrátka země, kde se žije každý den naplno.

1032x554_Kostarika_shutterstock_549082930-1

 

Svět čar a kouzel Harryho Pottera

V Edinburghu navštívíte kavárnu, kde J. K. Rowling příběh psala, nebo se vydáte po stopách malého čaroděje s místním průvodcem. Ideální tematické ubytování je v luxusním suitu hotelu Balmoral, kde slavná tvůrkyně napsala poslední díl knižní série a najdete tu i její autogram.

Na obrovské ploše bývalého vojenského letiště nedaleko Londýna se zase rozprostírají expozice z prostředí bradavického hradu. Prozkoumáte Brumbálovu pracovnu, na vlastní oči uvidíte Moudrý klobouk nebo třeba meč Godrika Nebelvíra. Do Harryho světa se ponoříte i v Orlandu na Floridě. Projdete se Příčnou ulicí, nebo se dokonce proletíte na slavném Hagridově motocyklu.

1032x554_Harry Potter_shutterstock_780061750

 

Pro milovníky LEGA

Zábavní park Legoland Dubaj je báječným hřištěm pro všechny věkové kategorie – je zde k vidění více než 40 tematických atrakcí, 15 tisíc LEGO modelů a přes 60 milionů kostiček LEGO. Vaše děti se zde mohou naučit řídit, pilotovat letadlo a potápět hluboko pod mořem.

Vodní park je navržený speciálně pro děti ve věku od dvou do dvanácti let, ale vodní radovánky jistě nadchnou i teenagery a vás. My vám zařídíme vše potřebné včetně VIP prohlídky, abyste si ten výlet všichni užili v maximální pohodě a pohodlí.

1032x554_Dubaj_Lego land_shutterstock_1713819340

 

Tipy na další zážitky

Turecko pro celou rodinu

Turecko pro celou rodinu

Turecká letoviska mají proti evropským destinacím velkou výhodu – i na těch nejluxusnějších místech je v nabídce stravování formou All Inclusive.

Objevte více
Kam s dětmi za dobrodružstvím

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Luxusní hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. V jeho hotelech se perfektně zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro dobrodruhy, lyžaře a snowboardisty, plavce i neplavce, potápěče, umělce i milovníky pouťových zábav všech věkových kategorií najdeme ve světě také něco, co je potěší, vy si to užijete s nimi a na společný výlet budete všichni rádi vzpomínat.“