Dovolená v Řecku pro celou rodinu

Zážitky Dovolená s dětmi

Luxusní řetězec Grecotel se specializuje na krásné pláže a rodinné zázemí

1450x674 Dovolená v Řecku pro celou rodinu cover 05-gorgeous-sandy-beach-with-private-gazebos

 

Malebné pláže, skvělá atmosféra a z Prahy jste tam za 4 hodiny. A s hotely řetězce Grecotel se nikdy nespálíte. Stačí si jen vybrat.

Hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. Jeho hotely se nacházejí na většině řeckých ostrovů a perfektně se v nich zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče. Hlavní výsadou je však bez debat Grecoland Kids Club, který se dělí na několik kategorií podle věku vašich nejmenších.

Program pro děti

A když mluvíme o nejmenších, hotely vskutku počítají i s péčí o děti do tří let, pro které mají veškeré potřebné vybavení. V rámci programu GrecoKids se vaši 3–6letí potomci budou vzdělávat o řecké historii, přírodě a čeká na ně spousta kreativních aktivit a týmových sportů. Pro větší děti, do 12 let, je připraven program GrecoJunior, který zahrnuje občas i nějakou tu dětskou diskotéku a zábavu pro starší děti, a poslední, nejstarší kategorii představuje GrecoTeens pro děti od 13 let.

Zatímco se vaše děti budou seznamovat se svými vrstevníky, hrát rozličné hry, učit se vařit, potápět, vzdělávat se a sportovat, vy budete mít jedinečnou možnost prozkoumat hotelové lázně Elixir a nechat se konejšit prsty školených masérů a masérek takřka k nirváně.

1032x554 Grecotel Corfu Imperial kids-family-vacation-corfu-imperial-greece-20909-1

 

  

Jaký hotel vybrat?

Teď už jen zbývá zvolit správný hotel zrovna pro vaši dovolenou. Všechny hotely luxusního řetězce Grecotel se totiž pyšní špičkovou kuchyní, několika různými restauracemi, soukromým přístupem na pláž s bohatou nabídkou vodních sportů, počínaje vodními lyžemi či skútry a konče certifikovanými potápěčskými centry PADI. Takže je jen na vás, zda budete chtít na ostrovy Kos, Mykonos, Korfu, zůstat na pevnině v Cape Sounio, či vyrazit na Krétu, do butikového resortu Caramel, v zahradách skrytých suitů Creta Palace či za golfem do Amirandes.

1032x554 Grecotel Lux Me White Palace 01-main-big-blue-pool-grecotel-white-palace-lux-me-crete-greece-33679

 

Objevte hotely a resorty GRECOTEL


Kréta, skutečný ráj pro děti

Rozhodně vám však doporučujeme zvolit poslední zmíněný ostrov. Kréta je totiž skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City. Na ostrově je navíc i proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie.

1032x554 Amirandes 09-spectacular-panoramic-sea-views-of-the-amirandes-boutique-resort-27298

 

  

Krétské hotely řetězce Grecotel

Krétské hotely řetězce Grecotel mají ještě jednu zásadní výhodu. Na Krétě se totiž nachází jedinečná a vcelku rozlehlá farma Agreco. Budete-li chtít, můžete na ni vyrazit s celou rodinou a na jeden den se stát farmáři. Péct chléb, sbírat olivy, lisovat víno, stříhat ovce, dojit kozy a pak to celé zapít výtečnou domácí rakijí, zatímco dětem podáte čerstvou vinnou šťávu. Den na farmě přitom zakončíte luxusní 6chodovou večeří, na jejíž přípravě jste se celý den podíleli.

1032x554 Grecotel 09-panoramic-views-of-the-cretan-sea-in-grecotel-creta-palace-for-the-perfect-greek-summer-holidays-33856

 

Nezapomeňte na golf! 

A pak už jen nesmíte zapomenout na to, že kdybyste si chtěli odpočinout i jinak než válením se na pláži, tak je na Krétě i 18jamkové golfové hřiště, splňující ty nejvyšší mezinárodní standardy.

1032x554 Dovolená v Řecku pro celou rodinu golf shutterstock_1396522886

 

Tipy na další zážitky

Turecko pro celou rodinu

Turecko pro celou rodinu

Turecká letoviska mají proti evropským destinacím velkou výhodu – i na těch nejluxusnějších místech je v nabídce stravování formou All Inclusive.

Objevte více
Kam s dětmi za dobrodružstvím

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Kam s dětmi na dovolenou

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů naplánujeme do nejmenších detailů a zařídíme vše pro bezstarostnou cestu.“

Veronika Robin

Product Manager