Veronika Vaisová

„Malebné pláže, skvělá atmosféra a z Prahy jste tam za 4 hodiny. A s hotely řetězce Grecotel se nikdy nespálíte. Stačí si jen vybrat."

Veronika Vaisová, travel designer

Hotelový řetězec Grecotel má pod svými křídly to nejlepší z celého Řecka. Jeho hotely se nacházejí na většině řeckých ostrovů a perfektně se v nich zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče. Hlavní výsadou je však bez debat Grecoland Kids Club, který se dělí na několik kategorií podle věku vašich nejmenších.

A když mluvíme o nejmenších, hotely vskutku počítají i s péčí o děti do tří let, pro které mají veškeré potřebné vybavení. V rámci programu GrecoKids se vaši tří- až šestiletí potomci budou vzdělávat o řecké historii, přírodě a čeká na ně spousta kreativních aktivit a týmových sportů. Pro větší děti, do 12 let, je připraven program GrecoJunior, který zahrnuje občas i nějakou tu dětskou diskotéku a zábavu pro starší děti, a poslední, nejstarší kategorii představuje GrecoTeens pro děti od 13 let.

Načítám

Zatímco se vaše děti budou seznamovat se svými vrstevníky, hrát rozličné hry, učit se vařit, potápět, vzdělávat se a sportovat, vy budete mít jedinečnou možnost prozkoumat hotelové lázně Elixir a nechat se konejšit prsty školených masérů a masérek takřka k nirváně.

Teď už jen zbývá zvolit správný hotel zrovna pro vaši dovolenou. Všechny se totiž pyšní špičkovou kuchyní, několika různými restauracemi, soukromým přístupem na pláž s bohatou nabídkou vodních sportů, počínaje vodními lyžemi či skútry a konče certifikovanými potápěčskými centry PADI. Takže je jen na vás, zda budete chtít na ostrovy Kos, Mykonos, Korfu, zůstat na pevnině v Cape Sounio, či vyrazit na Krétu, do butikového resortu Caramel, v zahradách skrytých suitů Creta Palace či za golfem do Amirandes.

Rozhodně vám však doporučujeme zvolit poslední zmíněný ostrov. Kréta je totiž skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City. Na ostrově je navíc i proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie.

Načítám

Krétské hotely řetězce Grecotel mají ještě jednu zásadní výhodu. Na Krétě se totiž nachází jedinečná a vcelku rozlehlá farma Agreco. Budete-li chtít, můžete na ni vyrazit s celou rodinou a na jeden den se stát farmáři. Péct chléb, sbírat olivy, lisovat víno, stříhat ovce, dojit kozy a pak to celé zapít výtečnou domácí rakijí, zatímco dětem podáte čerstvou vinnou šťávu. Den na farmě přitom zakončíte luxusní šestichodovou večeří, na jejíž přípravě jste se celý den podíleli.

A pak už jen nesmíte zapomenout na to, že kdybyste si chtěli odpočinout i jinak než válením se na pláži, tak je na Krétě i 18jamkové golfové hřiště, splňující ty nejvyšší mezinárodní standardy.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat