Regnum Carya Golf & Spa, Turecko – Belek

Domov golfu a světových hvězd

Regnum Carya Golf & Spa vás nepřestane překvapovat, Our stage je vždy plná překvapení. Abyste mohli oslavit každou minutu své vzácné dovolené, nechte se bavit. Staňte se součástí okouzlujících nocí, které pro vás scéna Regnum Carya připravila. V předchozích letech v hotelu vystupovala Jennifer Lopez, Dua Lipa, Tom Jones a další. Koho v hotelu uvidíte v létě vy?

O destinaci

Nádherné pláže, luxusní resorty i bohatá historie. Jedinečná poloha činí z Turecka křižovatku, do které se zapsaly evropské, africké i asijské vlivy. Západ se tu potkává s východem, minulost prolíná přítomností. Což se projevilo nejen rozmanitou architekturou Istanbulu, ale hlavně na místní lahodné kuchyni.

Regnum Carya Golf & Spa se nachází v Beleku, cca 30 min. jízdy od letiště Antalya. Belek je také hlavní tureckou destinací pro ty, kteří hledají dokonalý zážitek z golfové dovolené.

1032x554 Regnum Carya Golf & Spa general_view_regnumcarya

 

Ubytování

Pokoje a apartmá jsou velmi elegantní a ten „nejmenší“ pokoj má 62 . Najdete zde ale i vilu Crown, která je okouzlujícím místem pro významné příležitosti elitních hostů hotelu. V této obrovské vile, speciálně postavené tak, aby poskytovala největší a nejluxusnější ubytování v regionu, budete mít to nejlepší ze všeho. Její vytříbený design, obrovský vnitřní prostor, obývací a jídelní prostory pod širým nebem a luxusní služby.

1032x554 Regnum Carya Golf & Spa sapphire_villa_regnumcarya

 

Restaurace

Na výběr je zde široká škála restaurací, které nabízejí stravování formou bufetu a à la carte. Doporučujeme restauraci Ubon, kde se thajská kuchyně prezentuje tím nejlepším způsobem. Rozhodně stojí za ochutnání omáčka z chobotnic a omáčka Phad Thai v kombinaci s nejoblíbenějším pokrmem thajské kuchyně – nudlemi.

1032x554 Regnum Carya Golf & Spa daphne_restaurant_regnumcarya

 

Aktivity

Golfové hřiště Carya je prvním osvětleným hřištěm v Evropě a je jedním z mála golfových klubů, které v Turecku hostí mezinárodní mistrovské turnaje na 18 jamek. Bylo zařazeno mezi "100 nejlepších golfových klubů na světě". Díky dennímu i nočnímu vyžití pro hosty všech věkových kategorií hotel zajišťuje rozmanité a jedinečné zážitky. Např. ve speciálně navrženém Aquaworldu na vás čeká bazén s vlnami o rozloze 1500 , bazény, aquapark, rychloskluzavka, tubusová skluzavka, bláznivá řeka, rotující tobogán a dětský bazén.

1032x554 Regnum Carya Golf & Spa main_pool_regnumcarya

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader