The Ritz-Carlton, Turecko – Istanbul

Ubytování s nádherným výhledem na Bospor

Hotel The Ritz-Carlton nabízí 243 pokojů, z toho 21 apartmá, 39 pokojů Ritz-Carlton Club a 1 apartmá Ritz-Carlton. Konferenční prostory tvoří 5 zasedacích místností, 1 zasedací místnost a taneční sál. Gastronomické služby poskytuje Atelier Real Food pro večeře, Atelier Lounge pro snídaně a obědy, Bleu Lounge & Grill pro celodenní stravování a koktejly a Living Room poskytuje příjemnou a relaxační atmosféru. Hotel nabízí také wellness centrum s kompletními službami, tureckým hamamem, apartmá Couples Hamam, krytý bazén a fitness centrum, stejně jako terasu pod širým nebem s moderními vířivkami, stylovou elegantní terasu na opalování, masážní místnosti a nekonečný bazén.

O destinaci

Nádherné pláže, luxusní resorty i bohatá historie. Jedinečná poloha činí z Turecka křižovatku, do které se zapsaly evropské, africké i asijské vlivy. Západ se tu potkává s východem, minulost prolíná přítomností. Což se projevilo nejen rozmanitou architekturou Istanbulu, ale hlavně na místní lahodné kuchyni.

Hotel Ritz-Carlton Istanbul se nachází v srdci Istanbulu, v prestižní čtvrti Dolmabahce s výhledem na Bospor a v pěší vzdálenosti od mnoha kulturních památek města. Na istanbulské letiště dojedete autem za pouhých 40 min. 

1032x554 Ritz-Carlton, Istanbul istrz-exterior-0011-hor-clsc

 

Ubytování

Dopřejte si přepychové bydlení v apartmá Ritz-Carlton Suite v hotelu a ponořte se do přepychu skutečně velkolepého apartmá, které vyzařuje sofistikovanost a půvab. Užívejte si panoramatický výhled na ikonické istanbulské památky, dopřejte si prvotřídní vybavení a těšte se z dokonalých služeb, které The Ritz-Carlton odlišují od ostatních.

1032x554 Ritz-Carlton, Istanbul istrz-bedroom-8168-hor-clsc

 

Restaurace

Stravování v hotelu The Ritz-Carlton v Istanbulu představuje víc než jen zážitek pro chuťové buňky. Ve dvou hotelových restauracích, které jsou zapsány na seznamu Michelin Guide a nabízejí jak skvělou kuchyni, tak uvolněné zážitky v lounge, najdete výhled na Bospor, posezení pod širým nebem, místní i mezinárodní vína a pokrmy z lokálních produktů.

1032x554 Ritz-Carlton, Istanbul istrz-nobu-terrace-7207-hor-clsc

 

Aktivity

Hotel The Ritz-Carlton Istanbul se nachází v centru města a nabízí vynikající dostupnost k nejzajímavějším památkám města. Jen 15 min. jízdy tramvají se ocitnete u Hagia Sophia a Topkapı Palace a v pěší vzdálenosti od nich se nacházejí sofistikované obchody. The Ritz-Carlton nabízí širokou škálu vybraných aktivit. Na výběr jsou aktivity vhodné pro děti a aktivity v interiérech, stejně jako zážitky jako prohlídky pouličního umění a gastronomie, koktejlové workshopy v Club Lounge, výpravy určené speciálně pro děti a další. Istanbul s historií dlouhou 2 000 let a třemi významnými říšemi slibuje nezapomenutelné dobrodružství, ať už ho prozkoumáte jakkoli.

K relaxaci v The Ritz-Carlton Istanbul vám bude k dispozici Spa Soul. Nabízí 7 léčebných místností, jedinečný 17metrový krytý bazén a pravý turecký hammam. Nabízí také jedinečné apartmá pro páry Hammam, a umožňuje tak svým hostům sdílet jedinečnou vzpomínku na Turecko.

1032x554 Ritz-Carlton, Istanbul istrz-hamam-9598-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager